Pilates Çemberi !

neslickmk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
3
0
26
Öncelikle merhaba :) İç bacağımdan felaket şikayetçiyim ve bunun için pilates çemberini duydum. Aranızda kullanan ve faydasını gören var mı ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Valla canım bende var ama düzenli ve sık yapman lazım ebru şallı nın youtube ta 2 haftada 2 benden incelin videosunu ya zaten bacaklar üzerinde duruyo plates çemberide kullanılıyo

Öncelikle cevabınız için sağolun :) Biliyorum şuan yapıyorum onu zatende bi o eksik bende bide kolay kullanımı olmasından dolayı ilgimi çekti merak ettim satın almayı düşünüyorum ama gerçekten faydasını gören olmuş mudur diye sorıyım dedım

iyi çalıştırıyor ben bu gün düzeni yamaya başlayacağım al istersen güel yani sana kalmış ben otuurduğum yerde bulamadıpım için hepsi burada .com dan delta plates setini almıştım onun içinde var

O zaman bende alayım bakalım sonuçlar ne olacak :) Sizde değişim olursa paylaşırsanız sevinirim :)

Ben de yeni aldim daha kullanmadim ama söyle söyliyeyim sadece haliya yatip plates yaparak da bacaklar sekile giriyor. Diger esyalar, bant cember falan motivasyon icin iyi geliyor bize sanki. Tabi iyi kullaninca etkisi de var yok degil.
Bacaklar icin yan yatip tek bagaci yukari asagi indirip kaldir yavas yavas bu haraket her yerde var zaten, gercekten cok etkili.
Yine baslayacagim, yayildim iyice

Çok guzel alet bacak ve.kol çalışıyorumtavsiue ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…