PİKOS İlacı

Özele gidiyordum. 2. kez klomen tedavim sonuçsuz kalınca artık zeynep kamile gitmeye karar verdim
Bugün gebelik testi aldım çift çizgi cıktı kan testi verdim oda pozitifti birazcık kilom vardı ve herkes şunu yeme bunu yeme zayıfla vs diyerek beni geriyodu bunun stresiyle bile hamile kalamam gözüyle bakıyordum umarım poslu ve bir çok hastalık adı altında hamile kalamayan herkese rabbim hayırlı evlat nasip etsin

Ben benzer bi ilaç kullandım gynopol diye içeriği hemen hemen aynı bu ilaçların pcostaki yumurtlama sorununa iyi geliyor inositol, d vitamini çinko vs var. Düzenli kullanın bence yemenize içmenize de dikkat edin fazla kilonuz varsa verin mutlaka ben bu takviyelerle 2. Ayımda hamile kaldım. İnşallah siz de hemen kavuşursunuz bebeğinize. Bu arada ben de geçen yıl klomen denemiştim olmamıştı. Şimdi kendiliğinden oldu çok şükür. Moraliniz yüksek olsun asla ümitsiz olmayın.

Yaaa amin inşallah. Yeme içme konusunda elimden geldikçe dikkat etmeye çalışıyorum inşallah bi sonuca varırım bende

Hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizlerde dua et

Herkese merhaba, doktorum başka bir ilaca geçiş yaptığı için elimde bu ilaçtan açılmış kutu var. İhtiyacı olan varsa kargosunu ödemem şartıyla gönderebilirim

arkadaşlar pikos tablet içip hamile kalan var mı ben iki aydır adet olmadım negatif sonuçlarım iki aydırn içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…