Pıhtılaşma ve genetik test

Yldzdgn123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
27
4
29
Ben pıhtılaşma ve genetik test yaptırmıştım bu sonuç çıkmış bugün e nabizda genetikse henüz çıkmadı ne demek oluyor bu anlayan var mı?

Hastaneden almalısınız sonucu daha detaylı orada görürsünüz genetikler e-nabız da görünmüyor içeriği benim öyle olmuştu…
Genetik iki ay sonra demişti zaten bu kan testi olan bunuda çok merak ettim araştırdığıma göre kan hastalığı vs herşey çıkıyor kafam allak bullak oldu

Hastaneden almalısınız sonucu daha detaylı orada görürsünüz genetikler e-nabız da görünmüyor içeriği benim öyle olmuştu…
Siz neden çektirdiniz acaba pıhtılasma ve genetik testi kuzucummmm? Yani ne gibi belirtiler bu test için istendi onu merak ettim

Pıhtılasma ve genetik testi Dr neden istedi canım, biraz beni aydınlatabilir misin bu konuyla ilgili
Ben iki defa kürtaj oldum bir boş gebelik birde 10. Haftada kalp durması ile malesef o yüzden araştırma Hastanesi'nde yaptım . Eğer sorunu bulursak bidaha yaşamayız belki diye bakalım doktor ne diyecek çok merak ediyorum

Ahhh kuzucummmm benimmm benim de 9 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum, iki yıldır gebe kalmaya çalışıyorum ama bir sonuç alamadım. Gecem hafta en son rahim filmi çekildi, tüpler açıkmış ama rahim girişinde küçük bir tıkanıklık gibi bişey vardı açıldı dedi.. Artık bundan sonrası için sağlıkla gelsin inşallah yavrularımız

İnşallah hayırlı şekilde rabbim nasip etsin herkese

Ben pıhtılaşma ve genetik test yaptırmıştım bu sonuç çıkmış bugün e nabizda genetikse henüz çıkmadı ne demek oluyor bu anlayan var mı?Eki Görüntüle 3279432
merhaba, benim de tekrarlayan 3 düşüğüm var bu sebeple doktorum benden genetik tanı merkezine gitmemi istedi, bende test yaptıracağım ama özellikle eğitim ve araştırma hastanesine gitmemi önerdi, siz hangi hastanede yaptırdınız? ne kadar zamanda çıkıyor sonuçları? İlk gittiğinizde hemen kan mı alıyorlar yoksa birkaç defa gitmek gerekiyor mu acaba?

Ben Harran üniversitesi hastanesi kadın doğuma gittim muaynemi yaptı durumu anlattım düşük aratirmasi için beni tıbbi genetige yönlendirdi oraya gittiğimde barkod alıp kan vermem gerekiyordu onları da hallettm 15 gün oldu ve sonuçlar uzun sürecek mis yani iki buçuk ay falan demişti ordakiler

teşekkürler bilgi için umarım güzel sonuçlar alırsınız

Bana aspirin onermedi doktor sadece gebe kalırsam ine baslayacakmis bilmiyorum neden öle yaptığını .

Valla canım bende anlamadım ki bi doktor da kullanmayabilirsin iğne dedi , hangisi doğru hangisini yapmak gerek bilmiyorum rabbim hayırlısını versin hakkımızda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…