Pıhtılaşma Sonucuma Bakar Mısınız?

S1la

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
103
38
29
Merhaba arkadaşlar, trombofili paneli sonucumu bugün aldım. Benzer sonuçlar alıp nasıl bir yol izlediğiniz konusunda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    54,6 KB · Görüntüleme: 721
Merhaba arkadaşlar, trombofili paneli sonucumu bugün aldım. Benzer sonuçlar alıp nasıl bir yol izlediğiniz konusunda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
Pıhtılaşma var sonuclarinizla bırlıkte riskli gebelik bölümü dr ile gorusurseniz size gerekli tedaviyi uygular bende de var 2 heterozigot 1 mutasyonlu gen gebeligin başından doğuma kadar gunde 2 doz iğne ve coraspine baslicaksin demisti.

Maalesef bulunduğum ilde perinatolog yok :KK43:
Pıhtılaşma var sonuclarinizla bırlıkte riskli gebelik bölümü dr ile gorusurseniz size gerekli tedaviyi uygular bende de var 2 heterozigot 1 mutasyonlu gen gebeligin başından doğuma kadar gunde 2 doz iğne ve coraspine baslicaksin demisti.

doğuma kadar iğne ve ilaç kullanacağım,ama şu anlık,geçen haftalarda kanamam oldugu için ilacı kesti,oksapar kullanıyorum..merak etme canım iğne ve ilaç ile gebeliğe devam ediliyor.

X