Pıhtılaşma sonucum

suheddaaaa

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
173
30
28
Kızlar benim trambofoli sonucum 6 gende normal yazıyor karşısında yani ufakta olsa hiç pıhtılaşma sorunum yokmuş protein s ve c de kardiyolipin lupus kromozom çok şükür bunlar da normal çıktı yani sebepsiz iki kez 6 haftalık düşük yaptım şimdi yine hamileyim doktor keseyi bile görmeden betaya göre oksopar verdi hiç pıhtılaşma olmamasına rağmen benim gibi olan yada fikri olan var mı bu konuda lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olacağım 🙏🌸

Rahim filmi çektin mi bende 3 kere düşük yaşadım rahim sarmış t şeklindeydi herhalde birde enfeksiyon varmış rahminde kiloda fazla tabi kilo veriyorum hayla bunlar etkendir canim

Rahim filmi çektin mi bende 3 kere düşük yaşadım rahim sarmış t şeklindeydi herhalde birde enfeksiyon varmış rahminde kiloda fazla tabi kilo veriyorum hayla bunlar etkendir canim
Rahim filmi çekilmedim sadece doktor şüpheli bişey görsem isterdim deyince güvendim bende ne bileyim kilo konusunda da kilo sorunum yok çok şükür 54 kiloyum

Eger sağlıksız gebelikse ondan düşmüş olabilir çünkü kan pıhtılaşmalarinda ileriki haftalarda belli oluyor bende iki düşük yaptım 3.cocugumu sağlıkla kucağıma aldım elhamdülillah,oksapar ve ecopirin kullandım ,zaten doktorunuz yazmışsa kullanın riske atmayın ancak 10 adet aldıktan sonra doktor yazamıyor 3 uzman imzası ile rapor çıkartmanız gerekecek benim elimde genetik raporum var onu gösterip alıyorum sizin raporlar normalse nasıl rapor çıkaracaksınız vermezler, ancak ecopirin 150 mg mutlaka kullanın onu paraylada alsanız bütçeniz sarsılmaz ,

Ben 7 doktor değiştim 2 tanesi rahim filmi istedi biri zaten rahim filmiyle tedaviyi direk başlattı doktorada çok güvenmemek lazım birkaç doktora gitmek lazım

Eger sağlıksız gebelikse ondan düşmüş olabilir çünkü kan pıhtılaşmalarinda ileriki haftalarda belli oluyor bende iki düşük yaptım 3.cocugumu sağlıkla kucağıma aldım elhamdülillah,oksapar ve ecopirin kullandım ,zaten doktorunuz yazmışsa kullanın riske atmayın ancak 10 adet aldıktan sonra doktor yazamıyor 3 uzman imzası ile rapor çıkartmanız gerekecek benim elimde genetik raporum var onu gösterip alıyorum sizin raporlar normalse nasıl rapor çıkaracaksınız vermezler, ancak ecopirin 150 mg mutlaka kullanın onu paraylada alsanız bütçeniz sarsılmaz ,
Evet ya napıcam bilmiyorum hiç nasıl alabilirim ücretli alamazmıyım oksoparı peki ecoprin nedir oda mı iğne bide sonuçlarım böyle bakın bu sonuçlara rapor çıkarmazlar ki bana dediğiniz gibi napıcam ben offf Allah m yardım et inşallah bu gitmez sağlıkla doğar ilerler 🙏

Eklentiler

• C2C2F67C-839F-496F-8468-D44E930459E1.jpeg
    C2C2F67C-839F-496F-8468-D44E930459E1.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 12
  • 7BB2DD3B-6409-490D-AC36-7700F78E96E8.jpeg
    7BB2DD3B-6409-490D-AC36-7700F78E96E8.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 15
Ben 7 doktor değiştim 2 tanesi rahim filmi istedi biri zaten rahim filmiyle tedaviyi direk başlattı doktorada çok güvenmemek lazım birkaç doktora gitmek lazım
İnşallah gerek kalmaz ona da bi o kaldı yapmadığım bide sprem ve hormon testi hiç yapmadık Dr hamile kalanlara gerek yok dedi hormona

Bana doktorum sebepsiz tekrarlayan düşüklerde de yazıyoruz demişti bende heterezigot olan gen vardı ama bu düşüğe sebep olmaz dediler doktor da aynı şeyi söyledi ve oksağar beta değerine göre yazmıştı 40+3 son güne kadar vuruldum çok şükür sağlıkla doğdu çoçuğım şimdi ikinci ye hamileyim yine verdiler kullanıyorum

Bana doktorum sebepsiz tekrarlayan düşüklerde de yazıyoruz demişti bende heterezigot olan gen vardı ama bu düşüğe sebep olmaz dediler doktor da aynı şeyi söyledi ve oksağar beta değerine göre yazmıştı 40+3 son güne kadar vuruldum çok şükür sağlıkla doğdu çoçuğım şimdi ikinci ye hamileyim yine verdiler kullanıyorum
Ayy Allah bağışlasın inşallah sağlıkla doğar oda 🙏 peki keseyi görmeden betaya göre verdi değil mi doğru anladım

Peki az önce bi arkadaş rapor olmadan 10 taneden sonra oksopar verilmiyor dediya hani siz nasıl aldınız sizinde sonuçlar benim gibi normalse bende en azından bu kezde öyle denerim 🙏

Peki az önce bi arkadaş rapor olmadan 10 taneden sonra oksopar verilmiyor dediya hani siz nasıl aldınız sizinde sonuçlar benim gibi normalse bende en azından bu kezde öyle denerim 🙏
Hayır ben dedim ya heyerezigot olan gen vardı 5 yıldan fazla oldu hatırlamıyorum hangi gen ama bu düşüğe sebep olmaz dedi doktor
Doktor rapor istedikten yazar ki sonucun ne olduğu önemli değil öyle uygun görmüştür

Şimdi kaç haftalık oldunuz benim beta 14 mayısta 50 16 mayısta 167 18 mayısta da 580 çıktı ne zaman gitsem acaba tekrar kese için
Ben 15 haftalığım bu gebelik biraz süpriz oldu kese gözükmüştü ben doktora gittiğimde ama 5 sene önce çok iyi hatırlıyorum ilk değerim 34 falandı sonra 70lerde ve 200 civarı çıkınca oksapar başlamıştık vajinal usg 1500 karından 3000 sonrası cihazlar iyiise gözükür ama garanti 5000 den sonradan karındn gözükür yani 1 hafta bekle git istersen doktorun zaten söylüyor ne zaman geleceğini

Ben 15 haftalığım bu gebelik biraz süpriz oldu kese gözükmüştü ben doktora gittiğimde ama 5 sene önce çok iyi hatırlıyorum ilk değerim 34 falandı sonra 70lerde ve 200 civarı çıkınca oksapar başlamıştık vajinal usg 1500 karından 3000 sonrası cihazlar iyiise gözükür ama garanti 5000 den sonradan karındn gözükür yani 1 hafta bekle git istersen doktorun zaten söylüyor ne zaman geleceğini
Evet o bana 27 sinde gel dedi de ben alttan olmak istemiyorum korkuyorum çok riski olmasada ben hiç bi risk almak istemiyorum bu kez

X