Pıhtılaşma iğnesi kanama acilll😞

senaa2021

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
32
2
26
Kızlar 11 haftalık hamileyim 10 gün önce pıhtılaşma testi sonucum çıktı pıhtılaşna varmış doktor direk coraspin ve enox 4000 iğne başladı 9 gün sonunda lekelenme tarzı kanamam oldu direk doktorumuza gittik ilaçlara devam progestan ve tek kullanımlık iğne verdi sorun yok dedi kanamam wc'ye gidince akmaya başladı iğne kanama yaparmı çok korkuyorum 😢😢😢

Testi 4 ay önce yapmıştık ama sonuçlarım yeni çıktı oda hergün tartıştık 1 ayda çıkması gerekiyordu

Çok geçmiş olsun. İğne durduk yere kanama yapmaz. Ben doğuma kadar ve doğumdan sonra 10 gün kullandım.

Doktor kesmiyecem ve sıkıntı yok devam dedi kanama iğneden kaynaklanıyor korkma dedi
Canım bende iğne ve coraspin kullanıyordum, 12. haftada kanama yaşadım coraspini kullanma dedi doktorum, iğneye devam ettim. İğnenin güvenli olduğunu düşünüyorum. Pıhtılasma boyutunu bilmiyorum doktor devam et dediyse gerekli olduğu içindir, kafan rahat etmiyorsa başka bir doktora daha görün

Doktor kesmiyecem ve sıkıntı yok devam dedi kanama iğneden kaynaklanıyor korkma dedi
Ben de gebeliğimde kan sulandırıcı iğne ve ilaç kullandım benim de erken haftalarında kanamalarım olmuştu doktor bıraktırmadı. Kilonuz az mı kanama genellikle düşük kiloda yan etki yapıyor yaşadığımız kanama yan etki

Kızlar 11 haftalık hamileyim 10 gün önce pıhtılaşma testi sonucum çıktı pıhtılaşna varmış doktor direk coraspin ve enox 4000 iğne başladı 9 gün sonunda lekelenme tarzı kanamam oldu direk doktorumuza gittik ilaçlara devam progestan ve tek kullanımlık iğne verdi sorun yok dedi kanamam wc'ye gidince akmaya başladı iğne kanama yaparmı çok korkuyorum 😢😢😢
Merhaba çok geçmiş olsun hangi genlerinde çıktı yazar mısın
Ne yaptın kullanmaya devam ediyor musun

X