Pierre Cardin'in Evi

Yapımı tamamlanmamış bir ev gibi duruyo ya.Farklı olma kaygısıyla çok benzer oldu insanlar birbirlerine,müze gibi evler,alangirli yapılar.Madem bay cardin beğenmiş güle güle otursun...

Ben çok sevdim. Tasarımcıların fark yaratma gibi bir ihtiyaçları var o yüzden çok farklı ben onu anlaya biliyorum hep tasarımcı olmak istedim ama olmadı:çok üzgünüm: ama içimden hep böyle dizaynlar geçiyor o süs havuzu yuvarlak yatak ortak noktalarımız pierle:roflol:

ilk resimde ayagindaki converse ayakkabilari gercekten cok süper olmuş
resimle özleşmiş :roflol:

bu kadar organik formları sevmem ama adam beğenmiş bir de içinde yaşıyorsa diyecek bir şey yok , farklı bir tasarım :)

Saçmasapan bi ev ....Paranın çokluğundan ne yaptıracağını şaşırmış bence.....

Çok dağınık duruyo ev gibi diil sanki bilgisayar oyunu.Hiç beğenmedim :p ev dediğin şöle düzgün düzenli olacak o ne öle basıo adama.Ama ev yüksak galiba manzaralı filan o güzel işte.Bak bi şeyini beğendin Pierre amca hadi yine iyisin yerimseniben converseler hele süper şakkıdı

çok enteresan. bazı yerler ürkütücü bence , hele akşamları. onu dışında havuzun manzarasına bittim...

manzarası ve havuzu guzel gerısı hos degıl bana göre...bızım köydekı ev ondan daha güzel ve ferah :)

çocukken çizgifilmlerdeki evlere bayılırdım. benim olsa aynen böyle bir ev yapardım.çok yaratıcı,farklı,ilginç,kısacası bayıldıııım...

evın bulundugu yere bakınca evın nasıl oldugu onem kaybedıyor,ole bır yerde cadırda bıle oturmaya razıyım,dehset gzl bır manzara :)

bu ne be ne oldugu bellı degıl adam parasını nasıl harcıycagını bılmıyor hiç hasuma gıtmedı ev

ev gibi değil ki labirent gibi....
o kadar parayla bunu mu yaptırmışşşş
benim 2+1 daha güzel falla

X