Pholicaps kullanıp gebe kalan varmı?

blueangelsnmm

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2022
90
56
30
Merhaba bende adet gecikmesi şikayetiyle gittiğimde hafif pco görüntüsü var dedi sol overda doktor bende araştırmaya başladım bu takviyenin pco insülin direncine iyi geldiğini okudum ve gebeliği kolaylıştırıyormuş kullanıp gebe olan varmı?

Ben şuan 2. Kutuyu kullanıyorum.Regl olamıyorum diye gittiğimde pko var denildi ve bu hapı verdi.Ama hala regl olamıyorum çoçukta düşünüyoruz.Siz kullandınız mı acaba yararını gördünüz mü?

Ben şuan 2. Kutuyu kullanıyorum.Regl olamıyorum diye gittiğimde pko var denildi ve bu hapı verdi.Ama hala regl olamıyorum çoçukta düşünüyoruz.Siz kullandınız mı acaba yararını gördünüz mü?

Rahim filmi cekildimi size ne kadarlik evlisnz bende kullanmistim o haptan

Rahim filmi çektirmedim.1.5 yıldır evliyim.Femara ve ovitrella kullandım ondan da sonuç almadım.Bu hap kullanmaya başladım 3. Aya gireceğim ama hala reglim düzene girmedi.
Rahim filmi daha detayli sonuc verir o yuzden sordum bende bi yıllık evliyim folik asit pholicaps falan kullandm ama faydasını goremedim ama bende baska sıkıntılar varmis rahim filminde çıktı onlarda reglim benimde aşırı düzensiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…