Phillips Lumea BRI953/00

yeniruya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
7
1
25
Kızlar ben buraya bu cihazın yorumunu yapmak istedim çünkü ben çok konuşulmayan ama önemeli olan noktalar var.

Ben bu cihazı 3 sene önce almıştım ve ilk iki kulanımdan sonra 2-3 ay sonra bir kulanmıştım işte ayda yılda bir tarzında. Aşırı düzensiz kulandığım için tüylerimde 60% azalma olmuştu, dizimin altı 70% azalmıştı. Sonra ben bir buçuk sene hiç vurmadım işte kılavuzda dediği gibi kıl kökleri uyuyor yanmıyor diye dedim peki o zaman bekliyim uyansınlar ama her hafta duşta jilet yapmaktan aşırı zaman kayıbım oluyordu.

Dedim ben bu cihazı hiç adam gibi kulanmadım düzgün yapayım. Madem kıl kökleride uyanmaya merakı yok. Ki eski halim hani bir kökten 3 kıl çıkardı öyle biriydim.

Bu cihazı alma sebebim en ucuzu buydu zamanında üst modelleri vardı ama bu gayet işe yarıyor o ekstra parayı bana anca atış yaptığı alan daha büyük bir cihaz olsa verirdim çünküüü ve işte bu İPL yoluna baş koymuş kızlar için önemli yer burası… Canım saatler alıyor bacakları kalcaya kadar yapmak :)

Yanı bunu alıcaksanız hevesli bir şekilde hiç atlama yapmadan, cihazın kafası büyük ama atış yaptığı alan kafasının yarısı yanı her noktaya atış yapılması lazım. Ben beyaz göz eyeliler ile kare kare vücudumu cizip hiç bir noktayı atlamıyorum.

Bu cihazda bence bu kadar beğenip beğenmeyen olmasının sebebi herkes doğru kullanmıyor çünkü vakit gerektiren bir işlem. Lazerci abla sen yatarken tak tak hızlı geçiyor ama kendine tek tek atış yapmak insan eriniyor. Ben işte bacak bir gün, bir gün kol koltuk altı, zaten yüz en rahatı 2dakikada bitiyor. Yüze vurmayın diyenler olmuş ama ayda bir yapma suretiyle bebek popsu gibi ciltle geziyorum makyajda daha güzel dürüyor yüzde. Baştan beri yüzümde 99% gitti çünkü onu aksatmadan yapıyorum ilk aldığımdan beri.

İlk 2 seanstan sonra zaten tek tük çıktığı için ha tamam oldu moduna girip eski halinizi unutup dahada 2-3 saatinizi ayırasınız gelmiyor ama aslında dişinizi sıkıp kılavuza uyucaksanız alın bu cihazı. Yok ben öyle saatlerce yapılan işlere gelemem diyenler almasın. Zaten 4’ seans sonrası asıl o zaman yapmak istemiyorsunuz çünkü tek tek çıkıyor ama dişinizi sıkın devam edin bakın nasıl güzel sonuçlar çıkıyor. Ben şahsen verdiğim her kuruşa deyen bir ürün. Sonunda vücudum gerisini adam gibi yapmaya gayret ettim.

Bu kıl kökleri mühtemelen 2-3 sene uyanmaz ama ben yinede iki ayda bir devamını getirmeyi planlıyorum. Ki zor kısmıda bu zaten iki üç kıl için o vaktı artık harcamak istemiyorsun.

Sorusu olan bana yazabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…