Lazer Epilasyon Philips lazer epilasyon aleti kullanan var mi

http://download.p4c.philips.com/files/s/sc2003_11/sc2003_11_dfu_tur.pdf

burada türkçesi var...bahsetmiştım önceki haftalarda aldığımdan, şu an gayet iyi gidiyor, tek sorun 2 haftadan evvel uygulama yapmayınız demişler, ama tüyler 2 haftadan evvel çıktı, nasıl olcek, 2 hafta geçene kadar jiletleyecek miyiz​
Ben merkezlerde de yaptirdim 10gun 15 gun sonra kontrol yapiliyo ya o yuzden yapmada bi sakinca gormedin ama 10gunden evvel de yapmayiniz

Selam arkadaşlar bi de bisey dikkatimi cekti fiyat konusu gitti gidiyo com da diger sitelere gore daha uygun bilginiz olsun dedim

Arkadaslar konu acilali baya olmus ama kullanan varmi bende guzellik merkezinde epilasyon yaptiriyordum diger yontemlere gore cok cok iyi ama artik zmn kisitli oldugu icin gidemiyorum.bu alet evde kullanim icin uygunmu acaba cvp verirseniz sevinirim
Bende

Ben Belcika'nin Krefel magazasindan 419 € aldim. Daha once lazer merkezine gidiyordum ve seans basi cok pahali geliyordu. Philips bir suru degisik urunu var ben 100.000 flash atisi olan ve her atisi saniye icinde tamamlayanini tercih ettim. Koluma lazer uygulamak sadece 1 dakika ve bikini bolgesi 4 dakika inanilmaz ama gercek bacaklar 8 dakika.. Doktor urunu olmasi ve 2000 kadin uzerinde denenmis olmasi beni cezbetti. Denedim kullandim resmen uzun killariniza bile deneseniz tipki aygazda kelle utulemis gibi koku cikip killarinizin yandigini goruyorsunuz. Lazer merkezlerine gidenler cok iyi bilirler her atis yapildiginda dudak ustu bile olsa gozlerden yas akar. Caniniz fazlaca yanar ve dayanmaz oldugunuzu dusunursunuz. İste benim aldigim urunde insanin canini acaip yakiyor. Ha derecesi 5 kademeden olusuyor dusurup yapabilirsiniz. Ben en yuksekten basladim cunku lazer merkezinde gordugum tedaviye esit olsun. Lazer merkezinde sadece dudak ustumu ve ellerimin uzerindeki tuylere bastirmistim. Kollarimina yeni aldigim makina ile deneme yaptim ve suan bir seansta inanilmaz puruzsuz gozukuyor. 8 seansi tamamladiktan sonrasini dusunemiyorum bile... Almak isteyenler bence benim aldigimi arastirsinlar. Fotografini yukleyemedim ama Philips Lumea renk olarakta toz pembe ve beyaz karisimi.

arkadaslar ben kullaniyorum 1 aydir. deneyimlerimi blogumda fotograflarla paylasiyorum blogum: birbakmissinaradiginburada blogumdan denediklerim altindan her seans sonrasi olanlari resimli anlatiyorum. isinize yarayabilir.

Ben Belcika'nin Krefel magazasindan 419 € aldim. Daha once lazer merkezine gidiyordum ve seans basi cok pahali geliyordu. Philips bir suru degisik urunu var ben 100.000 flash atisi olan ve her atisi saniye icinde tamamlayanini tercih ettim. Koluma lazer uygulamak sadece 1 dakika ve bikini bolgesi 4 dakika inanilmaz ama gercek bacaklar 8 dakika.. Doktor urunu olmasi ve 2000 kadin uzerinde denenmis olmasi beni cezbetti. Denedim kullandim resmen uzun killariniza bile deneseniz tipki aygazda kelle utulemis gibi koku cikip killarinizin yandigini goruyorsunuz. Lazer merkezlerine gidenler cok iyi bilirler her atis yapildiginda dudak ustu bile olsa gozlerden yas akar. Caniniz fazlaca yanar ve dayanmaz oldugunuzu dusunursunuz. İste benim aldigim urunde insanin canini acaip yakiyor. Ha derecesi 5 kademeden olusuyor dusurup yapabilirsiniz. Ben en yuksekten basladim cunku lazer merkezinde gordugum tedaviye esit olsun. Lazer merkezinde sadece dudak ustumu ve ellerimin uzerindeki tuylere bastirmistim. Kollarimina yeni aldigim makina ile deneme yaptim ve suan bir seansta inanilmaz puruzsuz gozukuyor. 8 seansi tamamladiktan sonrasini dusunemiyorum bile... Almak isteyenler bence benim aldigimi arastirsinlar. Fotografini yukleyemedim ama Philips Lumea renk olarakta toz pembe ve beyaz karisimi.

Gunaydin bilgilendirdiginiz icin tsk. Bende hala hangi marka alayim diye karar vermedigiminden alamadim

Bende suan remington ve Philips Arasında kaldım lütfen daha çok yardım edermisiniz? Bunların Özellikleri Nedir ve sonuç olarak hangisi daha iyi??

arkadaşlar bu ürünü alıp almamama arasında çok kararsızım hala.uzun süre kullanım sonrası olan varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum????

Philips için genel olarak acı; 5 üzerinden 1 bile değil tabi genitalde 2 ya da 3'e çıkabilir (ayrıca acı eşiğin düşükse durumda değişir):KK14:

kızlar merhaba,
Kıldır tüydür bu konuda bende çok muzdaripim.Epilasyon aleti kullandım heryerim batık oldu,ağda yaptım incelmedi yok tuzu yok limonu derken bi türlü azalmadı.Sonunda bahar gibi seansı 300 liradan lazere gireyim dedim.Onunda randevusu vs derken işten vakit bulamadım 1 seansta bıraktım.Ürünü görünce hadi bakalım dedim çok araştırdım acaba dedim bu kadar para verilirmi dedim ama içime sindi ve bir hevesle aldım.

Tavsiyem şudur; Lazer salonunda bile tüylerinizden tamamen kurtulamayacağınızı biliyorsunuz o yüzden mucize beklemeyin.Ancak evinizin rahatlığında üstelik de 15 dk gibi kısa bir sürede tertemiz acısız ve tamamen işiniz bitmiş oluyor.Tüy durumuna gelince dediğim gibi salonda 1 seans artı 15 gün sonra kontrol seansı aldığımda tüylerin dökülme durumu nasılsa aynı oluyor.Tüyler ya çatır çatır kopuyor ya da elinizi attığınızda elinize geliyor.Sadece 2 uygulamada bile benim gibi yoğun ve sert tüyleri olanlar farkı bariz şekilde göreceklerdir

Remington ile kıyaslamasını hiç yapmadım ihtiyaçta duymadım.Cihazın atış sayısı malum arkadaşlar.Bu da demek oluyor ki 3-4 kişinin lazer ihtiyacını gideriyor.Kullanımı da çok rahat.Şarj ettikten sonra vücudunuzun tamamını rahat rahat bitiriyorsunuz.Şimdilik benim yazacaklarım bunlar, sormak istediğiniz olursa buralardayım:cool:
benim sormak istediğim bıraktığınızda ne olduğu yani bırakınca yine aynı hızda ve gürlükte çıkıyormuş doğru mu?

benim sormak istediğim bıraktığınızda ne olduğu yani bırakınca yine aynı hızda ve gürlükte çıkıyormuş doğru mu?

arkadaşım kusura bakma foruma ancak girebildiğim için mesajını yeni görüyorum...

tamamen bırakmadığım için net birşey söyleyemem ama düzensiz kullandığım halde inan çok memnunum ve belirttiğim gibi tüylerimden o kadar muzdariptim ki bana bile fayda ettiyse gerisini sen düşün :)

arkadaşım kusura bakma foruma ancak girebildiğim için mesajını yeni görüyorum...

tamamen bırakmadığım için net birşey söyleyemem ama düzensiz kullandığım halde inan çok memnunum ve belirttiğim gibi tüylerimden o kadar muzdariptim ki bana bile fayda ettiyse gerisini sen düşün :)
ya bende lazere gittim ama iş dolayısıyla sadece 2 seans gidebildim şimdi evde olunca baya rahat olucak bu gidemiyorum çünkü ondan düşünüyorum da bazı yerlerde okudum işte bırakınca yine çıkarıyormuş diye birşeyler ondan danışayım dedim teşekkür ederim cevabın için aklıma yattı iyice bu iş :cool:

X