Bebek İkinci El Philips Avent SCF260/37 IQ Elektronik Biberon Isıtıcısı

esrainci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
444
4
Emziremeyeceğim sütüm gelmeyecek korkusuyla alıp sadece 2 hafta kullandım. e-bebekten almıştım. Faturası ve garanti belgesiyle birlikte orjinal kutusunda göndereceğim alan kişiye.

Philips Avent %0 BPA IQ Elektronik Biberon Isıtıcısı  - e-bebek.com

Üretim Yeri: İngiltere
Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere
Kalite Belgeleri:
CE
BEAB Onay Sertifikası, 90/128/EEC & EN 71
EN 60335-1 / EN 60 335-2-15
AET 89/336/EEC

Özellikleri:
Dünyanın ilk ve tek elektronik biberon ısıtıcısı! Üstelik diğer biberon ısıtıcılarından farklı olarak; ısıtma süresini kendisi belirleyen ilk akıllı ürün...
Bu biberon ısıtıcısı aynı zamanda; dondurulmuş gıdaları da ısıtıyor.
Dijital göstergesi sayesinde ısıtma sürecince bilgi alarak, takip edebiliyorsunuz.
Ultra Hızlı: Oda sıcaklığındaki 155 ml sütü 2 dakikada, buzdolabından çıkan 155 ml sütü 3 dakikada ısıtıyor.
Çok yönlü tasarımıyla; Avent biberonlar, VIA kaplar ve kavanoz mamalar içinuygundur.
İşlem bittiğinde kendiliğinden kapanma özelliği ekstra güvenlik sağlıyor.
Sinyal sesi çıkartarak gıdanın ısındığını haber veriyor.
Açılır/ kapanır kapağı sayesinde büyük boy biberonları da (330 ml) ısıtabiliyor.

NOT: AVENT, eşit olmayan ısınma nedeni ile fazla ısınmış parçaların bebeğin boğazını yakabileceğinden ve bazı vitaminler kaybolabileceğinden süt ve mamaların mikrodalga fırında ısıtılmamasını tavsiye eder.

Paket içeriği:
Biberon Isıtıcı
Gerekli kablo ve fiş
Elektronik gösterge
Kulakçıklı kapak
Kaldıraç sepet
Beslenme kaşığı

Garanti Süresi:24 ay

Garanti Şartları:
Isıtıcı kullanma talimatlarına uygun olarak, sadece üreticinin sağladığı kablolu fiş ve uygun elektrik bağlantıları ile kullanılmalıdır.
Arıza; bir kaza, kullanım hatası, kirlenme ya da ihmal sonucu olmamalıdır.
Lütfen cihazın kontrol edilmesi ve arızasının onaylanması içinsatın aldığınız yere geri götürün. Bu nedenle, lütfen nereden ve ne zaman alındığının belgesi olarak satış fişinizi saklayın.

Bir tek beslenme kaşığı yok o da orjinalinde kutu içerisindn çıkmadı. Sıfır ayarındaki ısıtıcımıza 150 tl istiyorum.

$image.jpg $image.jpg

Bunlar da resimlerimiz.

Bu arada hepinizden çok özür diliyorum, konu altına güncel yazmak kurallara aykırıymış. Öğrenmiş oldum. Verdiğim 24 saatlik ara bu sebeptendi. Herkese iyi günler...

Herkese merhaba, şuanda aile ziyareti için Mardin deyim. Perşembe günü döneceğim. Döndüğüm zaman görüşmek üzere. İyi günler, iyi alış verişler...

Gezdik, gördük, yedik, içtik, ailemizle bol bol vakit geçirdik veeee..... Hasta olduk, yatak döşek yattık. Kızım da ben de çok ateşlendik anannemiz geldi bizi topladı. Gecikme için özür dilerim. İlanımızla ilgilenen arkadaşlarla görüşebiliriz artık.

DONDURULMUŞ, soğuk ve oda sıcalığında olan ANNE SüTÜ ve mamaları ideal ısıya getirmek için çok pratik olan bu ürünün duyulmamış internet sitelerinden 200 liraya buluyorsunuz. Sıfırdan farksız e bebekten alınmış,?garanti ve faturası duran akıllı ısıtıcımızı kargo bana ait 130 liraya vereceğim.

Ürünün tüm parçaları sıfır gibi ve eksiksiz mi?
En son fiyatta kaça inersiniz?

Ürünün bütün parçaları, faturası, garanti belgesi, kullanma klavuzu, orjinal kutusu her şeyi tam ve kesinlikle yeniden farksız kargo size ait 100 liraya bırakırım.

Emziremeyeceğim sütüm gelmeyecek korkusuyla alıp sadece 2 hafta kullandım. e-bebekten almıştım. Faturası ve garanti belgesiyle birlikte orjinal kutusunda göndereceğim alan kişiye.

Philips Avent %0 BPA IQ Elektronik Biberon Isıtıcısı. - e-bebek.com

Üretim Yeri: İngiltere
Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere
Kalite Belgeleri:
CE
BEAB Onay Sertifikası, 90/128/EEC & EN 71
EN 60335-1 / EN 60 335-2-15
AET 89/336/EEC

Özellikleri:
Dünyanın ilk ve tek elektronik biberon ısıtıcısı! Üstelik diğer biberon ısıtıcılarından farklı olarak; ısıtma süresini kendisi belirleyen ilk akıllı ürün...
Bu biberon ısıtıcısı aynı zamanda; dondurulmuş gıdaları da ısıtıyor.
Dijital göstergesi sayesinde ısıtma sürecince bilgi alarak, takip edebiliyorsunuz.
Ultra Hızlı: Oda sıcaklığındaki 155 ml sütü 2 dakikada, buzdolabından çıkan 155 ml sütü 3 dakikada ısıtıyor.
Çok yönlü tasarımıyla; Avent biberonlar, VIA kaplar ve kavanoz mamalar içinuygundur.
İşlem bittiğinde kendiliğinden kapanma özelliği ekstra güvenlik sağlıyor.
Sinyal sesi çıkartarak gıdanın ısındığını haber veriyor.
Açılır/ kapanır kapağı sayesinde büyük boy biberonları da (330 ml) ısıtabiliyor.

NOT: AVENT, eşit olmayan ısınma nedeni ile fazla ısınmış parçaların bebeğin boğazını yakabileceğinden ve bazı vitaminler kaybolabileceğinden süt ve mamaların mikrodalga fırında ısıtılmamasını tavsiye eder.

Paket içeriği:
Biberon Isıtıcı
Gerekli kablo ve fiş
Elektronik gösterge
Kulakçıklı kapak
Kaldıraç sepet

Garanti Süresi:24 ay

Garanti Şartları:
Isıtıcı kullanma talimatlarına uygun olarak, sadece üreticinin sağladığı kablolu fiş ve uygun elektrik bağlantıları ile kullanılmalıdır.
Arıza; bir kaza, kullanım hatası, kirlenme ya da ihmal sonucu olmamalıdır.
Lütfen cihazın kontrol edilmesi ve arızasının onaylanması içinsatın aldığınız yere geri götürün. Bu nedenle, lütfen nereden ve ne zaman alındığının belgesi olarak satış fişinizi saklayın.

Sıfır ayarındaki ısıtıcımıza 150 tl istiyorum.

Sıfırı dandik sitelerde 200 tl, sadece 2 hafta kullandım. Garantisi, faturası, orjinal kutusu, tüm parçaları tamdır. E bebek ürünüdür. Ankara içi elden teslim olur. Pazarlıksız 100 lira ya vereceğim. Şehir dışı alımlarda kargo ücretinin yarısını ben karşılarım.

X