Pgt'li tüp bebek transferi negatif olanlar bakabilir mi?

pcoslu91

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
178
52
32
merhabalar.. Pgtli ilk tüp bebek transferim negatif oldu bu durumu yaşayanlar var mı doktorlar ne gibi açıklama yapıyor veya sonrasında ne yapılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

Bende oldu 9. Haftada kalbi durdu. Bir açıklama yapmadılar. Hematoloji ye gittim genetik bölümüne gittim pohtilaşma faktörü kromozom testi falan yaptılar. İşin sonunda olabiliyor böyle düşükler üzücü bir durum dediler malesef

Hematolojiye niçin gitmiştiniz, ben de pıhtılaşma testi yaptırdım da başarısız denemelerim var. Elimden ne gelirse yaptırmak istiyorum bir negaifi daha kaldıracak durumda değilim..

Yani bir problem çıkmadı benim testlerde ama ben onun üzerine tekrar kayıp yaşamadım malesef anlayamadım sorun nerede

Pgt,li olunca yüzde yüz tutacak diye bir şey yok zaten sadece bilinen birkaç hastalığa bakılıyor oysaki binlerce hastalık var demişti tubbebek doktoru bir konuşmasında. Yani bencede mantıklı öyle olsa zaten kimse riske girip tekrar tekrar denemez direk pgt li tubbebek yapardı.

merhabalar.. Pgtli ilk tüp bebek transferim negatif oldu bu durumu yaşayanlar var mı doktorlar ne gibi açıklama yapıyor veya sonrasında ne yapılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...
İnşallah bi dahakine sağlıkla kucağınıza alırsınız

Elbette yok ama başarı oranını arttıran bir şey ve insan bunuda yaptırınca ekstra ümitleniyor

Pgt ki deneme ile hamile kaldım keseyi ve yolk kesesini gördük ama kalp atışını duymaya gerek kalmadı bebek gelişmedi maalesef. Pgt kesin bi çözüm değil. 5. Gün embriyo zaten en az 300 bölünme ile oluşuyor pgt de sadece bunun 1 veya 2 yerinden parça alıyorlar diğer kalan 200 küsür yerden parça alınmıyor ve oralarda hastalık olup olmıcağını bilmiyoruz. Kesin bi çözüm olsaydo arkadaşn dediği gibi zaten bebek sağlıklı olur ve devam ederdi maalesef bu bi ihtimal

Merhaba. Pgt ye giden embriyolarınız taze embriyo muydu yoksa dondurulmuş embriyolardan mı örnek alıp teste gönderdiler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…