Pendik Medical Park tüp Bebek yaptıranlar

ben pendık medıcalparkta tedavi görüyorum semra hanımla yürütüyorum süreci.. laboratuvarı hakkında bilgim yok.. benim transferlerim kımyasalla sonuclandı ama doktorumun ilgisinden bilgisinden memnunum.. ön görüşme ücretsizdi gidip görüşebilirsiniz aklınızda soru işareti kalmaz..

Şule hanım da var orda ona gitmeyi düşünüyorum.evime de yakın en çok o kısmı cazip geliyor ama laboratuvar kısmı hakkında bilgi bulamadım.

Pendik Medical Park da tüp Bebek yaptıran var mı? Önerir misiniz? Laboratuvarı nasıldır bilgisi olan var mı?
Benim tedavimde o hastanede oldu açıkçası para gözlü değiller ben burdaki diğer hastane yorumlarına bakarak söylüyorum bir oğlum var bu arada 3. Denemem ile oldu semra hanımdı benim doktorum semra hanımdan yana bir sıkıntı yaşamadım hemşireler vs ilgililer hepsi

canm ben de tüp bebek yaptım ve çok araştırdım. Bu işte en iyi lab bahçeci. Kadın doğum uzmanm pendik medicalde ama tüp bebek için bahçeciye gitmeni tavsiye ederim. Bu işte hekim önemsiz lab aşırı önemli

Arkadaşım 2 defa orda yaptırdı olumsuz sonuçlandı. Semra hanımdı sanırım. Kişiden kişiye değişiyordur ama hiç memnun kalmadığını söylemişti.

X