Pendik eğitim ve araştırma hastanesinde karın germe ameliyatı olan varmı acaba ??

Dolunay2018

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
7.191
26.123
Merhabalar dün doktora gittim ve doktor amelîyata uygun olduğumu soyledi ama terettudlerim var tabi normal olarak, bu hastane de farklı bı estetik yada karın germe ameliyatı olup memnun kalan yada kalmayan varmı acaba ??

Ne kadar fiyat verdiler acaba? Ben olmadım fakat devlet hastanelerinin bu konuda iyi olduğunu düşünüyorum. Devletteki doktorların reklam yapma amacı olmadığı için bilgi bulmak zor. İsterseniz hocaya önceki hastalarının öncesi sonrası fotoğraflarını isteyin

Ne kadar fiyat verdiler acaba? Ben olmadım fakat devlet hastanelerinin bu konuda iyi olduğunu düşünüyorum. Devletteki doktorların reklam yapma amacı olmadığı için bilgi bulmak zor. İsterseniz hocaya önceki hastalarının öncesi sonrası fotoğraflarını isteyin
Hem karın germe hem yağ alma yapilicakmis 20/25 bin civarı birşey tutuyor.

Sizdemi olacaksınız ??
Ne zman sormustunuz??
Oldunuz mu peki son durum nedir ??
Ben de olmayı düşünüyorum fakat şuan değil. Hem olmayı engelleyecek ilaçlar kullanıyorum hem de bütçem yok para biriktirmem lazım. Eylül ya da ağustosta sormuştum sanırım. Size ameliyat tarihini ne zamana verebileceğini söyledi

Ben de olmayı düşünüyorum fakat şuan değil. Hem olmayı engelleyecek ilaçlar kullanıyorum hem de bütçem yok para biriktirmem lazım. Eylül ya da ağustosta sormuştum sanırım. Size ameliyat tarihini ne zamana verebileceğini söyledi
Günaydın. Bana en uzun altı ay en kısa iki üç ay dedi ama ben marmarayada çok güvenmiyorum bu konuda Göztepeye gidceektim geçen gün hatta rabdevu aldım ama iptal ettim. Düşünüyorum sporla toparlayabilir mi göbeğim evet. Önce spora yoğunluk vericem zaten kilom da normal. Sizin kilonuz kaç uygunmusunuz ameliyat için.. ve nerde oturuyorsunuz?

Günaydın. Bana en uzun altı ay en kısa iki üç ay dedi ama ben marmarayada çok güvenmiyorum bu konuda Göztepeye gidceektim geçen gün hatta rabdevu aldım ama iptal ettim. Düşünüyorum sporla toparlayabilir mi göbeğim evet. Önce spora yoğunluk vericem zaten kilom da normal. Sizin kilonuz kaç uygunmusunuz ameliyat için.. ve nerde oturuyorsunuz?
Günaydın. Tarih aralığını güzel vermiş ben birkaç yıl sonra verileni de duydum da. Sporla büyük bir oranda toparlanıyor. Ben 1 yıldır uğraşıyorum sporla evet kaslı duran bir yapım yok ama sarkıklarım da dışardan bakıldığında belli olmuyor. Sadece kolsuz giyip arkadaşlarım dokunduğunda neden bu kadar yumuşaksın diyorlar sarkmalardan dolayı. O sarkmalar da sporla minimalize oluyor. Bir spora şans verin bence. Ameliyat olsanız bile bırakmayın. Ben ameliyat için uygun bi adayım 60 kilo vermiştim cildim gevşek kaldı hoca uygun bir aday olduğumu söylemişti. Yapacağı planlamayı falan da anlatmıştı. Silivri tarafında oturuyorum. 68 kiloyum boyum da 168

X