PELVİK ENFEKSİYON (yumurtalık iltihabı) GECİREN VARMI ?

rahim iltihaplanması ile yumurtalık iltihaplanması aynıs eymi acaba
benimki tibbi terim olarak pelvik enfeksiyon deniyor
hiç bir belirtim yoktu
rahim filmi cektirdim orda dr kuskulandı filmin goruntusunden ve elle muaynede sancım oldu sol tarafımda sag da hiç bir acı yokken sol da inanılmaz seklide canım acıdı bastırınca ustten. onun haricinde bir sıkıntım yoktu benimde . belli olmazmıs zaten yumurtalık iltihapi gnelde. diger vajinal olanlar akıntı falan yaparmıs.

arkadaşım moralini bozma sen benden7 yaş küçüksün yani daha zamanın var sen böyle yaparsan benim ne yapmam lazım boşverrrrrrrrrrrrrrrr............tüp bebek deneriz olursa olur olmazsa ne yapalım ....mevlam ne eylerse güzel eyler ........... bundada vardır bi hayır sen canını sıkarsan stresten başka hastalıklar bulursun allah korusun enazından bi yavrun var allah ona uzun ömür versin canım................

SERMUSCUM lakroskopi denilen bir operasyonla açılma ihtimali var tabiki bu tüplerin neresinden tıkalı olduğına bağlı bana doktorum lakraskopide % 15 şans verdi buda çok az bununla vakit haybetmektense tüp bebek yapmak daha iyimiş çünkü ben daha önce doğum yaptığım için rahimin bebeği kabul etme şansı daha yüksek diyor....canım inşallah tüplerinde bir sorun yoktur çünkü bunun ilaçla bir tedavisi yok sanada gecmiş olsun bizi gelişmelerden haberdar edersen sevinirim...............

sagolun arkadasalar guzel dilekleriniz için.
bugun enfeksiyon için ilk igneyi vuruldum. ama acayip basım dondu gozlerim karardı bayılcam sandım ki çok dayanıklıyımdır korkmam igneden ilactan ameliyattan falan ama niye boyle oldu bilmiyorum cektiklerimizni sonucunu alırız insallah 6 ignem daha kaldı offf

canım inşallah böyle bir sorun yoktur,gerçekten çok korkuyorum,ilaçlarım biteli yaklaşık 1 hafta oldu,o tarihten itibaren akıntım da ağrım da kesildi,inşallah tamamıyle geçmiştir,siz ilaç kullandığınızda şikayetleriniz geçiyormuydu?

sermus seninde pelvik enfeksiyonmuydu peki vajinal mi ?
benim hiç bir sikayetim yoktu kontrol d dr baktı ve tespit etti
esine ilac tedavisi verildimi
bana dr gerek yok dedi bu vajinal enf dğil çunku dedi ama yinede nolurdu bir antibiyotikte ona verilse ikna olmadım ben :)

ben de de rahim iltihabı çıktı çok korkuyorum..geçiren var mı aranızda..kısırlık yaptığı yazıyor internette..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…