Peki biz gerçekten ne istiyoruz ?

D

Dove

Ziyaretçi
Öncelilkle burada bulunan herkese merhaba :)

Güzel bir filmdi Nancy Meyers'in Yönettiği "WHAT WOMEN WANT" kadınlar ne ister ama tamamen erkek bakış açısıyla çekilmiş gibiydi ne olursa olsun.
hep merak ederim biz gerçekten ne istiyoruz diye zira üstümüze düşerler sıkılırız,ilgilenmezler küseriz (kendimden biliyorum),kıskanırlar kızarız,kıskanmazlar domuz muamelesi yaparız
gerçekten ne istiyoruz,isteklerimiz,beklentilerimiz ne kadar farklılık gösteriyor paylaşırsanız çok sevinirim

Sevgilerimle :)

herhalde hepsinin orta sekerli halini istiyoruz
az veya cok olunca hosumuza gitmiyor
birde mutluluk seven koca cocuklar felan filan
herseyi abartmamak sevgiyide kiskancligida ilgiyide
iste onuda yapamiyorlar birisini yapip digerini unuttuklarindan
bizede bir türlü yaranamiyorlar

Ailelerinize Yapamadiğiniz şimarikliklari Kaprisleri Eşlerinize Yapmak Isteyince .onlarinda Tahammül Edemediği şeylerde Israr Edince .sonuç Ortada .what Women Want.

Dove Hoş Geldin Yeni Olduğunu şimdi Farkettim Umarim Seversin Burayi

umarım Yeşilim :) teşekkürler hoş buldum

sevgi,aşk,evlilik,sadakat,çocuk,para,mutluluk,sağlık isteriz...

bir kadın olarak istediğim en önemli şey guven ve sadakat...

sevgi,aşk,evlilik,sadakat,çocuk,para,mutluluk,sağl ık isteriz...

tutuklu başka istediğin bişey?
kızım sen mukemmeli istiyosun inşallah bulursun ama zor bence çunkü hayatta 3 şey bir arada bulunmaz derler para,sağlık,huzur illa biri eksik olur....

her an farklı bişey beklenir,ruh haline göre değişir.zaten erkeklerde bu ruh hallerimizi anlamadığı için kızmaz mıyız?çünkü kadınlar çok değişkendirler öyle değil mi?????

Ben esimden sadece sevgi ve ilgi ve anlayis istiyorum, bunlardan biri olsa digerini yaninda getirir ama bakalim

benim istediğim şey dostluk
dostluk her türlü şeyin paylaşımı demek bence.güven sevgi saygı...

X