Pcosum yuksek kilodayim ne yapayım

kubrakrds

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
621
345
27
Methaba 108 kilodan 96 kiloya düştüm pcos var aynı zamanda tekrarlayan düşükler ı'm var
Doktor 80 kilo yeterli dedi 80e düş yeterli dedi sizler neler yaptınız kaç kiloda hamile kaldınız

İnsülin direnciniz de varsa o yönden de tedavi olun. Kilo vermeniz daha hızlı olur. Kendi başınıza değil de profesyonel birilerinden destek alırsanız daha iyi ve sağlıklı kilo verirsiniz.

Bu forumda da spor yapan ve kilo vermeye çalışan gruplar var. Oralara baksanız size katkı sağlar.

Methaba 108 kilodan 96 kiloya düştüm pcos var aynı zamanda tekrarlayan düşükler ı'm var
Doktor 80 kilo yeterli dedi 80e düş yeterli dedi sizler neler yaptınız kaç kiloda hamile kaldınız
Bende 90 kiloyum boyumda 1.60 30 kg fazlam var farkındayım insülin direnci içinde glifor verdi doktor onu kullanıyorum mide bulantısı yapıyor ama yapacak bir şey yok canım bende 1 Kasım'da transfer oldum kimyasalla sonuclandi biraz da kendim denemk istiyorum bu arada rahim filmide çekindim sol tüp kapali pcos var zaten ergenlikten bu yana adetler hep düzensiz en son 16 Kasım'da regl oldum bakalım bugün aşırı bel bacak kalça kasık ağrım vardı yumurtladmmi hiç bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun rahim filmi çektirdin mi sen?

Merhaba pcosun 93 kg ile gebe kaldım 105 kg ile doğum yaptım hiç düşüğüm yok opudan sonra transfer sürecini beklerken kendiliğimden hamile kaldım

90 ile hamile kaldım
Bende de Pcos var femara verdi doktor
Onunla gebelik oluştu
Ama burada hormonlar da önemli
Benim hormonlarım da adetlerim de düzenliydi

Yüzde 10-15 kilo kaybı inanılmaz fark ettiriyor pcosta. 80e düşerseniz ciddi fark eder vücut dengeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…