Pcosa yatkınlığın var dedi doktor

1begonya

Hep bir umut ile 🍀
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
584
188
Kızlar bugün doktora gittim hormonlar normal çıktı, ama ultrasonla vajinal muayene etti pcos değilsin ama yatkınlığın var dedi, sizce ne demek istiyor tam anlamadım

Kızlar bugün doktora gittim hormonlar normal çıktı, ama ultrasonla vajinal muayene etti pcos değilsin ama yatkınlığın var dedi, sizce ne demek istiyor tam anlamadım
Biraz kilom var 5 kilo kadar ver düzeleceğini düşünüyorum dedi, düzelmezse tedaviye başlarız dedi

Bende öyleyim hormonlarım normal başlangıç evresindeyiz galiba benimde biraz kilom verirsek düzelir diye düşünüyorum

Sanırım adetim biraz düzensiz ağrılarım çok oluyor ve birazda kilom fazla belki ondan kaynaklı öyle demiş olabilir bende bilemedim
Ben bildim bileli pcosum ilk öğrendiğimde 18 yaşındaydım doktora gittim o zaman 58 kiloydum boyum 1.63 doktor bana kilo ver demişti şaka gibi zaten idael kilomdaydım valla gına geldi bu hastalıktan bana

Kizlar pcosu lutfen sadece kiloya baglayan doktorlara inanmayin. Pcosun dereceleri var, ovulasyon testi kullanin yumurtlama gununuzu ogrenmek icin.

Kizlar pcosu lutfen sadece kiloya baglayan doktorlara inanmayin. Pcosun dereceleri var, ovulasyon testi kullanin yumurtlama gununuzu ogrenmek icin.
Böyle düşündüm ve ovulasyon testi sipariş ettim gelmesini bekliyorum adetime dokuz gün var eğer beklediğim günde olursa, ondan sonra yumurtlama günlerini bulmak için çabalicam Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…