Pcos

mavi50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
21
3
25
Kızlar aranızda pcos olup da normal yolla gebe kalan var mı ? Varsa tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ?

Ben varım 😊 daha önce aşılama ve tüp bebek tedavilerim de oldu üstelik.
Sağlıklı beslenme, spor ve kilo verme ile şuanda 13 haftalık hamileyim🥰

Ben 2 klomer,2 femara tedavisi uyguladım dr en son aşılama sonra tüp bebek dedi .eşimle ara vermek istedik birkaç ay.ilk ay kendiliğinden hamile kaldım.öncesinde sağlıklı beslenip kilo vermiştim .kullandığım ilaçların uzun etkisi de olabilir
.doktorum vücut en sağlıklı zamanında hamile kalır demişti. Biraz kafada salmak lazım.

• Beğen
Reactions: pus
Evet kilo kaybını biliyorum duymuştum peki tüplerinde yapışıkluk olan var mı içinizde benim tüpümün biri de yapışık maalesef ki

Yeaaa hayırlısı ile kucağını almak nasip olsun

Merhaba, sizin adınıza çok sevindim. Gebe kaldığınızda Çalışıyor muydunuz? Ben de PCOS olduğumu öğrendim. Diyet ve spor şart dendi. Diyeti uyguluyorum ama sporu akşam işten sonra çok yorgun olduğum için yapamıyorum. Siz hangi sporu yaptınız?

Merhaba, sizin adınıza çok sevindim. Gebe kaldığınızda Çalışıyor muydunuz? Ben de PCOS olduğumu öğrendim. Diyet ve spor şart dendi. Diyeti uyguluyorum ama sporu akşam işten sonra çok yorgun olduğum için yapamıyorum. Siz hangi sporu yaptınız?
Çok teşekkür ederim 🥰
Çalışmıyordum o dönemde ben, ilk ay fitness a gittim, sonrasında 2 Ay reformer plates e gittim.
Allah kolaylık versin , çalıştığım dönemler olduğunda spora gitmeye ben de çok zorlanıyordum.

Çok teşekkür ederim 🥰
Çalışmıyordum o dönemde ben, ilk ay fitness a gittim, sonrasında 2 Ay reformer plates e gittim.
Allah kolaylık versin , çalıştığım dönemler olduğunda spora gitmeye ben de çok zorlanıyordum.
Allah sağlıkla kucağınıza almaya nasip etsin. Ben Bursa' da bir doktora gidiyorum. İnşallah çok uzamadan gebe kalırım. Geçen ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldum ama sanırım tutmadı. Regl olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor. Ne kadar düşünmek istemesem de adet olacağıma yakın acaba oldu mu diye sık sık düşünüyorum.

Allah sağlıkla kucağınıza almaya nasip etsin. Ben Bursa' da bir doktora gidiyorum. İnşallah çok uzamadan gebe kalırım. Geçen ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldum ama sanırım tutmadı. Regl olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor. Ne kadar düşünmek istemesem de adet olacağıma yakın acaba oldu mu diye sık sık düşünüyorum.
Amin Allah razı olsun, Rabbim hepimizin kucağını hayırlı ve sağlıklı evlatlar ile doldursun 🤲
İnşaAllah hamilesinizdir, gebelik ve adet belirtileri birbirine çok benziyor belki gebesinizdir hemen adet olacağım diye düşünmeyin lütfen içinizi ferah tutun🥰

X