Pcos ve hayıt otu

Ayyildiz188

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
354
244
26
Merhaba ben kendimi bildim bileli pcosluyum aynı zamanda erkeklik hormonlarim yüksek ve ilaçsız adet olmuyorum hayıt otuyla hamile kalındığını duydum ilaç aldım adet oldum birinci gününden itibaren hayıt otu kullandım yani 11 Hazirandan bu yana sabah aç karnına birde gece yatmadan önce bir bardak hayıt otu suyu içiyorum bu ot ile hamile kalan var mı doktorum tüp bebek diyo başkada bir şey demiyor çok umutsuz konuşuyor bende son çare olarak onu düşünüyorum yardımcı olur musunuz

Merhaba ben kendimi bildim bileli pcosluyum aynı zamanda erkeklik hormonlarim yüksek ve ilaçsız adet olmuyorum hayıt otuyla hamile kalındığını duydum ilaç aldım adet oldum birinci gününden itibaren hayıt otu kullandım yani 11 Hazirandan bu yana sabah aç karnına birde gece yatmadan önce bir bardak hayıt otu suyu içiyorum bu ot ile hamile kalan var mı doktorum tüp bebek diyo başkada bir şey demiyor çok umutsuz konuşuyor bende son çare olarak onu düşünüyorum yardımcı olur musunuz
Bende reglin 3.günü başlayıp yumrtlama görünce bıraktım erken yumurtlama oldu ama gebelik olmadı

merhaba bende aynı durumdayım 14yıldır çekiyorum kendim asla adet olmuyorum. ancak bunlardan önce hangi tedavileri gördünüz. otlar bana inandırıcı gelmiyor. tabi nasip kısmet ama

3defa klomen tedavisi gördüm yumurtam hiç büyümedi ondan öncede 1 sene erkeklik hormonu yüksekliği için doğum kontrol hapı kullandım başkada birşey kullanmadım

X