Pcos ve femara

Dnzkzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
155
-5
Arkadaşlar ben Pcosum. Endokrine gidiyorum düzenli bugün kontrole gittim. Daha önce klomen verdi kadın doğum işe yaramadı. Burda hep”femara kullandım gebe kaldım femara kullandım aşılama yaptık gebe kaldım “ tarzında yazılar görüyorum Pcos olanlar da yazıyor bunu. Bugün sordum doktoruma şok oldu sen gebelik istiyorsun sana femara başlayamam senin öyle bi durumun yok falan dedi. Gebelik için kullanılmıyormuş gibi. Ben mi yanlış anladım bu femarayı? İnternette de zaten meme kanseri için kullanılır yazıyor

meme kanseri tedavisinde de kullanıyor ama ğcps hastalarında femara daha iyi sonuc veriyor. klomen genelde boş yumurta büyütüyor. doktorunuzu değiştirip daha uzamn birine görünün bence. benim doktorum bana ilk aydan femara vermisti. ilk ay çok da güzel yumurtalarım oluştu ama döllenme olmadı. sonraki ay kendiliğinden hamile kaldığım için ilaca devam etmedim. yani yumurta büyütmek için de kullanılıyor femara

Sen doktorunu değiştir canım onun dünyadan haberi yok femara sayesinde ben de gebe kalmıştım ve pcosluyum

Eklentiler

• 498FC288-870A-405A-8634-332A1603C435.png
    194,9 KB · Görüntüleme: 15
Ben klomenin yumurtayı sağlıksız büyüttüğünü okudum çoğu yerde boş yumurta oluşturuyor şeklinde. Femara klomene göre daha sağlıklı ve kaliteli yumurta destekleyicisi. Bence doktorunu değiştir kuzum sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…