Pcos muyum

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
405
189
Kızlar benim bir oğlum var. Pcosum olsa o kadar ultrasona girdim göbekten ve vajinal doktorlar anlar mıydı sizce ? Hiç demediler öyle bir şey ? Ne zaman anlaşılıyor

vajinal ultrason ve kan testiyle anlaşılıyor. yani vajinal ultrasonda yumurtalıklar temiz görünse bile kandaki hormon ölçümleri pcos gösterebilir.

siz neden pcostan süphelendiniz ama?

vajinal ultrason ve kan testiyle anlaşılıyor. yani vajinal ultrasonda yumurtalıklar temiz görünse bile kandaki hormon ölçümleri pcos gösterebilir.

siz neden pcostan süphelendiniz ama?

Benim adetlerim 28-32 günde bir kesin olur. Net 28 günde bir olmaz. Oğluma ilk denediğim ay hamile kaldım. Defalarca ultrasona girdim kaç doktor gördü bir şey demedi . Burda çok gördüm belirti olarak çenemde ve boynumda bir kaç tane kıl var. Doğumdan önce 60 kiloydum doğumdan sonra 72 oldu kiloda aldım ondan mı diye düşündüm

ay o kadarı normal ya hormonlarınıza baktırın bir ama. yaş ilerledikçe hormonlarım dengesizleşmesi normal maalesef. benim doktorum 25 yasindan sonra artık hormonların iyiye değil, kötüye gider demisti. bence bir hormon testi yaptırın. ama pcos olduğunu sanmam ya 8 yıldır pcoslu biri olarak bu belirtiler direkt pcos var demek değil bence

Olsa doktorlar görürdü diye düşünüyorum demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…