Pcos-Letu-Ovitrelle-Duphaston

nzl41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
312
240
Pcos, düzenli adet, 2 yıla yaklaşan çocuk istemi… Hsg temiz, sperm testi normal, düzenli yumurtlama çatlama var ancak henüz hiç gebelik oluşmadı Gelelim Eylül ayındaki serüvene… 8 Eylül Sat. 12 Eylül yani adetin 5.günü letu başlandı günde 2 kez. Bugün kontrolde sol yumurtalıkta 18mm baskın folikül bir tane 15mm folikül görüldü. Ovitrelleyi saat 23 gibi vurulacağım. Yarından itibaren günde 2 kez duphaston kullanacağım. Bu tedaviyle mucizeme kavuşurum inşallah Benimle aynı zamanda çatlatma iğnesi olanların yorumları benim için kıymetli. Allah en hayırlı en kısa zamanda bize de gebelik haberi almayı nasip etsin inşallah

İğneyi çarşamba saat 22.55te yaptım. 24.saat ve 36.saat değerlendirildi. Kasık ağrısı daha yeni yeni başladı. Duphastonu dün içmeye başladım. İnşallah bu tedaviyle o güzel haberi alacağız

İğnenin 5.günü… 2 yıl boyunca hiç görmediğim o 2.çizgi… İğne etkisi olduğunu bile bile sırf görmek için yaptım. Umarım miniğim şu an tutunmaya çalışıyordur. 10 gün sonra yine burda çift çizgiyi paylaşmayı nasip etsin Allahım

Eklentiler

• 1F9D629A-C5B6-4940-BF4C-71F09B14CFDD.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba . Evet maalesef iğne etkisi gibi o çizgi ama güzel bir duygu. Rabbım emeklerinizin karşılığını Salih ve Saliha evlat olarak nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…