Pcos-Letu-Ovitrelle-Duphaston

nzl41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
312
240
Pcos, düzenli adet, 2 yıla yaklaşan çocuk istemi… Hsg temiz, sperm testi normal, düzenli yumurtlama çatlama var ancak henüz hiç gebelik oluşmadı 🥺🥺 Gelelim Eylül ayındaki serüvene… 8 Eylül Sat. 12 Eylül yani adetin 5.günü letu başlandı günde 2 kez. Bugün kontrolde sol yumurtalıkta 18mm baskın folikül bir tane 15mm folikül görüldü. Ovitrelleyi saat 23 gibi vurulacağım. Yarından itibaren günde 2 kez duphaston kullanacağım. Bu tedaviyle mucizeme kavuşurum inşallah 💕🌸 Benimle aynı zamanda çatlatma iğnesi olanların yorumları benim için kıymetli. Allah en hayırlı en kısa zamanda bize de gebelik haberi almayı nasip etsin inşallah 😌

İğneyi çarşamba saat 22.55te yaptım. 24.saat ve 36.saat değerlendirildi. Kasık ağrısı daha yeni yeni başladı. Duphastonu dün içmeye başladım. İnşallah bu tedaviyle o güzel haberi alacağız 😌💕

İğnenin 5.günü… 2 yıl boyunca hiç görmediğim o 2.çizgi… İğne etkisi olduğunu bile bile sırf görmek için yaptım. Umarım miniğim şu an tutunmaya çalışıyordur. 10 gün sonra yine burda çift çizgiyi paylaşmayı nasip etsin Allahım 🤲🏻

Eklentiler

• 1F9D629A-C5B6-4940-BF4C-71F09B14CFDD.jpeg
    1F9D629A-C5B6-4940-BF4C-71F09B14CFDD.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 39
İğnenin 5.günü… 2 yıl boyunca hiç görmediğim o 2.çizgi… İğne etkisi olduğunu bile bile sırf görmek için yaptım. Umarım miniğim şu an tutunmaya çalışıyordur. 10 gün sonra yine burda çift çizgiyi paylaşmayı nasip etsin Allahım 🤲🏻
Merhaba . Evet maalesef iğne etkisi gibi o çizgi ama güzel bir duygu. Rabbım emeklerinizin karşılığını Salih ve Saliha evlat olarak nasip eylesin 🌸

X