Pcos+ LETU KULLANIMI

Bende aynı şekilde hayret ediyorum evlenince adet düzenim bozuldu kilo aldım devlette doktor kiloya bağladı herhangi bir sonuc alamadım ama sonra özele gittim 3 ay duphaston kullandım düzene girmesi için daha sonrada letu kullandım 26 ocakta çatlatma iğnemi oldum ben canım inşallah hayırlısıyla istediğimiz sonuçları alırız çok düşünüp kafa yormamak gerekiyor

Merhabalar letu kullananlardan yorum alabilir miyim. Pcos var bende ilk ay klomen 1 yumurta oluştu iğne verilmedi bana şimdi doktorum Letu ya başladı bakalım o nasıl etki sağlayacak.
bende pcosum , banada adetimin 3. günü letu2.5 ve gonalf450 ünite iğne verdi , bugun 4. günüm mide bulantısı yaptı sizde olmus muydu

Merhabalar öncellikle benim adetlerim düzensizdi evlendim 2 ay sonra adet olmadan hamile kaldım 10 haftalık iken düşük yaptım sonrasında rahim yapışıklığı oldu yani incelme olduğu için 3 ay adet görmedim estrofem kullandım 2 ay düzeldi sonra yine adetim 40 gün gecikt doktora gittim bana duphaston verdi kullandım 10 gün geçti hasta oldum adetliylen muayene oldum letu verdi 5 gün 2* şeklinde kullan dedi sonra bırak 12 gün sonra karnında ağrı batma tarzı bişey olursa ilişki yaşa 2 gün sonra gel dedi siz ne düşünüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…