Pcos+ LETU KULLANIMI

Neisimkoyucam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
167
40
27
Merhabalar letu kullananlardan yorum alabilir miyim. Pcos var bende ilk ay klomen 1 yumurta oluştu iğne verilmedi bana şimdi doktorum Letu ya başladı bakalım o nasıl etki sağlayacak.

Merhabalar letu kullananlardan yorum alabilir miyim. Pcos var bende ilk ay klomen 1 yumurta oluştu iğne verilmedi bana şimdi doktorum Letu ya başladı bakalım o nasıl etki sağlayacak.
Merhaba bende de pcos var ilk ay letu 1 klomen 1 tedavisi uyguladı yumurtalıklsrım gayet güzel geliştiler ama gebelik elde edemedik bu ay klomen günde 3 letu günde 1 şeklinde birde doktorum estrofem yazdı

Bende de pko var, günde 2 tane letu ile 1 ya da en fazla 2 yumurta oluşuyordu
Günde 2 klomen ile yumurtaların aşırı uyarılması olmuştu, 15-16 yumurta gelişip tedavim iptal edilmişti
Herkesin durumu farklı gibi, siz başkalarını kıstas almayın bence

Günde 2 klomen ile yumurtaların aşırı uyarılması olmuştu, 15-16 yumurta gelişip tedavim iptal edilmişti
Aa bende farklı oldu o kadar klomen 1 yumurta yaptı bakalım letu ne yapacak

Evet herkeste farklı uygulanıyor tedaviler

Bende de sebepsiz gebelik olmuyor, 1 sene oldu. Doktorum letu yazdı persembe gunu başlayacağım 5 gün kullanıp 2 gün ara verip sonra kontrole gideceğim sizler nasıl sonuclar aldınız?

Bende de sebepsiz gebelik olmuyor, 1 sene oldu. Doktorum letu yazdı persembe gunu başlayacağım 5 gün kullanıp 2 gün ara verip sonra kontrole gideceğim sizler nasıl sonuclar aldınız
Bende de sebepsiz gebelik olmuyor, 1 sene oldu. Doktorum letu yazdı persembe gunu başlayacağım 5 gün kullanıp 2 gün ara verip sonra kontrole gideceğim sizler nasıl sonuclar aldınız?
Bende pcos var o yüzden 5 günde yinede iyi sonuç verdi 21.5 yumurta oldu 2 gün önce de çatlatma iğnesi oldum bakalım şimdi denemeye devam 14 gün sonra belli olur artık sonuç

Bende pcos var o yüzden 5 günde yinede iyi sonuç verdi 21.5 yumurta oldu 2 gün önce de çatlatma iğnesi oldum bakalım şimdi denemeye devam 14 gün sonra belli olur artık sonuç

İnşallah hayırlı haberler alırsınız 🙏 çatlatma iğnesini siz mi vurdunuz yoksa kontrole gittiğinizde mi vuruluyor birde iliski sıklığı nasıl oluyor

Bende 3 yıldır evliyim fakat bizimde gebelik olmuyor ne eşimde be de bende sorun yok ne kist ne miyom tertemiz rahmim gören masallah diyor ama ne kullandıysak olmadı maalesef ilk yılar letu kullanmıştım bugün tekrardan başladım inşallah herkesin gönlüne göre olur

X