Pcos, klomen, yumurta çatlatma

Ahh çok teşekkür ederim 1 hafta önce adet olamadığım için gittim glifor kullanmayı bıraktım diyetisyenim önermedi doğal yollardan zayıflamayı denedim birkaç kilo da verdim açıkçası.her neyse doktorum yumurtalıklarımı iyi gördüğünü söyledi .Söktürücü verdi klomene başlıcaz tekrar sanrım .Doktorum bu sefer güzel konuştu glifora ara verdiğimi de söyledim zayıfladığımı da farketti bakalım umarım bu sefer olur .Allah isteyen herkese versin inşallah çok çok amin

Rica ederim ins güzel sonuc alirsin , alirsan yaz mutlu olurum :)

Bende klomen kullanmıştım yumurtam büyü ve 7 kasım çatlatma iğnesi oldum bugün kontrolüm vardı yumurtam çatlamış doktor tekrardan duphason ve klomen yazdı duphasona başla bugün eğer regl olmazsan test yap ama olursan klomene başla 3. Gün dedi aşırı stres oldum yorumlarda burda okuduklarımda iğneden sonra çoğu kişide akıntı ve sancı çok olmuş bende sadece böbrek taraflarında kramp oldu ara sıra şuan bi sancım yok duygusal değişim var üzerimde stresten kaynaklı diye düşünüyorum bilmiyorum aşırı gerildim bu süreçte

Evet çok zorlu ve stresli bir süreç. İğne vurali daha 3 gün olmuş şimdiden kendinizi üzmeyin hem çatlatma iğnesi mükemmel etkili ve güvenin herşey çok güzel olucak

Bende de vardı pkos hem de ileri dereceydi hiç umudum yoktu ama rabbim kısmet etti çok şükür darısı size inşallah
Ay inşallahhh iğneden sonra 5. Günüm bugün ara sıra sağ ve sol böbrek taraflarında kramp oluyor kaşığıma vuruyor ve aşırı iştahta artış var şişlik hissi var normalde gazım olmazdı iğneden sonra çok fazla gaz sancısı çekiyorum sizde de oldu mı peki böyle

Evet bende de aynı belirtiler oldu iğne gaz yapıyor kasik ağrısı yapıyor rahat olun lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…