Pcos,Klomen ve Çatlatma İğnesi

Mfk ürünlerin duydum bazıları sonuç alıyor bazıları almıyor umarım alırsınız inositol içiyorum bende ekstra folik asit kullanmıyorum bilemedim inş güzel sonuçlar alırız
Çoook faydasını gören var. Nasip meselesi ya her ürün ya da her tedavi herkeste sonuç verecek diye bir şey yok. İnşallah isteyen herkes alır bebeğini kucağına…

Herkese merhaba tekrardan güzel kadınlar🌸Bilgi amaçlı yazıyorum belki okuyanlara fikir edinmek isteyenlere yardımcı olur.Benim ilk iğne deneyimim başarısız oldu 22 kasım da vuruldum ve tüm semptomları yaşadım kasık batması göğüs sızlaması miğde bulantısı çünkü iğne bhcg hormanları salgıladığı için tüm gebelik belirtileri oluyo buna pek ümit bağlamamak lazım çünkü çok hüsrana uğradım çok ağladım sizler üzülmeyin kendimi dinlememeye negatif olduğum an söz verdim ve iğnemin 17. Günü regl oldum ilk 9 gün pozitif 10. Gün negatife dönüp 13. 14. İse tamamen negatifti regl olduktan sonra doktoruma söyledim ve 5. Günü beni çağırdı yani bugün şuan kontrolden çıktım 2. İğnem için tekrar aynı tedaviyi uygulayacağımızı söyledi 5 gün femara kullanacağım ve salı günü tekrardan kontrole geleceğim iğne vurulacağım şayet allah korusun tutmazsa bu ayda regl görürsem spermogram ve rahim filmi çektirmemi söyledi umarım onlara gerek kalmaz rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım hepinizile buraya yazan okuyan herkese rabbim hepinizin hepimizin kucağını doldursun sevgiler🌸🎈❤️güzel haberler alacağımız bir ay olsun aralık herkese şans getirsin uğur getirsin🥰❤️

Herkese merhaba tekrardan güzel kadınlar🌸Bilgi amaçlı yazıyorum belki okuyanlara fikir edinmek isteyenlere yardımcı olur.Benim ilk iğne deneyimim başarısız oldu 22 kasım da vuruldum ve tüm semptomları yaşadım kasık batması göğüs sızlaması miğde bulantısı çünkü iğne bhcg hormanları salgıladığı için tüm gebelik belirtileri oluyo buna pek ümit bağlamamak lazım çünkü çok hüsrana uğradım çok ağladım sizler üzülmeyin kendimi dinlememeye negatif olduğum an söz verdim ve iğnemin 17. Günü regl oldum ilk 9 gün pozitif 10. Gün negatife dönüp 13. 14. İse tamamen negatifti regl olduktan sonra doktoruma söyledim ve 5. Günü beni çağırdı yani bugün şuan kontrolden çıktım 2. İğnem için tekrar aynı tedaviyi uygulayacağımızı söyledi 5 gün femara kullanacağım ve salı günü tekrardan kontrole geleceğim iğne vurulacağım şayet allah korusun tutmazsa bu ayda regl görürsem spermogram ve rahim filmi çektirmemi söyledi umarım onlara gerek kalmaz rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım hepinizile buraya yazan okuyan herkese rabbim hepinizin hepimizin kucağını doldursun sevgiler🌸🎈❤️güzel haberler alacağımız bir ay olsun aralık herkese şans getirsin uğur getirsin🥰❤️
Me güzel yazmışsın canım hep beraber Amin diyelim rabbim duyar kimsenin kucağı bol kalmasın Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin

Me güzel yazmışsın canım hep beraber Amin diyelim rabbim duyar kimsenin kucağı bol kalmasın Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin
Ben içimden geçenleri ve okuyanlara bilgi olsun istedim çünkü bende ilk defa olsum ve burda öğrendim bir çok şeyi sonra bu siteye üye oldum tüm rüeçlerimi anlatmak istedim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🥰❤️

Merhaba herkese ☺️ bugün ilk kez klomene başladım doktorumun tavsiyesi ile pcos ve hipotriodi var tahlillerim güzel çıktı. Regl de oluyorum. Bu durumda olup da klomen ve çatlatma iğnesi kullanıp faydasını gören var mı?
Bende de pcos var tiroid birde ilk denememde letu ile ovitrella tedavisi uygulandı 2. Denemeye yeni başladık doktor değişikliği yaptım klomen +letu kullandım 5 gün salı günü kontrolüm var

Bende de pcos var tiroid birde ilk denememde letu ile ovitrella tedavisi uygulandı 2. Denemeye yeni başladık doktor değişikliği yaptım klomen +letu kullandım 5 gün salı günü kontrolüm var
Yumurta çatlamış mıydı ilk denemede ve kaç tane yumurtanız olmuştu?

merhaba hanımlar bu ay ilk kez bende klomen kullandım 11 aydır gebelik oluşmuyordu bir adet yumurta büyütmüşsün çok güzel dedi doktor ama boyut hakkında bilgi vermedi birde çatlatma iğnesi vermedi ovülasyon testi verdi yumurtlama görünce değerlendirdim bakalım olursa 2 haftaya belli olur kısmet.Merak ettiğim şey klomen sadece yumurta mı geliştiriyor yani yumurta kalitesini vs arttırıyor mu sonuçta bunca insan gebelik oluşmayınca ovülasyon testi ile yumurtlamaları saptıyor ve değerlendiriyordur kaliteye etkisi var mı böyle bir şey okudunuz mu hiç

merhaba adet süreniz değiştimi bu ilaçtan sonra bende öyle bir etki olduda
Normalde 6 gün süren adetim 8 gündür devam ediyor

Canım banada protime woman takviyesi yazdı pcoslulara bunu veriyolarmış yumurtalıkları harekete geçirsin diye. Klomen yazdı bana perşembe günü başlicam içmeye 5 gün boyunca iç dedi 23ünde ultrasona gidicem ama çatlatma iğnesi yapmicaklarmış🫤 3 kere ilaç tedavisi sonra aşılamaya geçeriz dedi belki aşılamaya bile gerek kalmaz dedi ama çatlatma iğnesi yapmamaları tuhaf
canım selam protime woman kullandın sanırım faydalı oldu mu

X