Pcos kasık ağrısı

Ay inşallah çok uzun zamandır bekliyoruz dün ilişki oldu yarın olsa bir gün arayla olur heralde di mi
Tabii ki olur hatta hergun ilişki olmasindansa bir gün durup bir gün degerlendirmek erkeğin sperm kalitesi açısından çok daha iyi. Dün degerlendirmeniz çok iyi olmuş tam vaktinde degerlendirmissiniz yumurtaniz çatlamış eğer adetiniz de düzenli ise tam adet gününde regl gormezseniz test yapın mutlaka negatif çıkarsa ve hala adet olmazsaniz testi tekrarlayın ya da kan verin bazen bebişler kendilerini geç gosterebiliyor. Inşallah tutmuştur da uzun zamanın mükafatı olur bu size

Maalesef adetim düzenli değil yumurtalarımda da pcos görüntüsü olduğunu söyledi doktorum çatlatma iğnesi ve klomen kullandım ama olmadı sonrasında 17 kasımda rahim filmi çekildim hiç bir sorun çıkmadı onda da rahim filmi çekildikten sonraki aylar için ihtimal yüksek diyorlar bakalım hayırlısı inşallah

O zaman gebelik testinizi en sonki adet tarihine göre hesaplayıp ona göre yapın gerçi pcos da yumurtlama zamanı da hiç belli olmuyor ne mutlu yakalayabilmissiniz bu günü eğer hesaplayamazsaniz bile bir 15-20 gün sonra test yapın. Çok şükür bir sorun çıkmamış umarım öyledir sizin için en hayırlısı ne ise o olur inşallah

Merhaba benim sabah sol kasığımda çok ağrı vardı bacağıma ve belime vurdu oluyor mu böyle sizde de ya aşırı bir ağrı geldi korktum

Hangi marka canim

Merhaba benim sabah sol kasığımda çok ağrı vardı bacağıma ve belime vurdu oluyor mu böyle sizde de ya aşırı bir ağrı geldi korktum
Tabii ki beni cok kivrandirdi bazen normalden buyuk kistler olabiliyor onlar daha cok ağrı yapiyor ve adetle atiliyor hatta afedersiniz kan daha cok pihtili bir şekilde geliyor ve sonra rahatliyorsunuz. Ben bir ara dayanamayip hastaneye gitmeyi düşündüm ağrı yuzunden ağrı kesici almıştım oyle böyle sabrettim gecti cok sukur.

Anladım benim içimi rahatlatıyorsunuz teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…