Pcos haşimato östrojen düşüklüğü ne yapabilirim?

Satilucky

Biköpke🐕‍🦺bidenizanası👶🏻
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2022
3.890
7.693
28
Herkese merhaba :) 10 aylık evliyim 2 aydır bebek düşünüyoruz.Adet düzenim genelde 38 gündür bu ay 55. günde oldum adetin 2.günü doktora gittim pcos olduğunu ancak bariz pcos değil de atipik bir pcos görünümü olduğunu söyledi kan tahlilimde de LH 4.2 östrojen 13 çıktı dr östrojenin normalden biraz düşük olduğu için adet gecikmemin buna bağlı olduğunu ancak gebelik istediğim için doğum kontrol ilacı başlamaya gerek olmadığını akışına bırakmam gerektiğini söyledi.Bende bir de haşimato var tsh 3.84 dü gebelik istediğim için doktorum ilaç başladı tekrar tsh değerim düştü ancak kafamı östrojen değeri karıştırıyor.Burda okudum hayıt otu varmış östrojeni düzenliyormuş ama haşimato için ilaç kullanıyorum diye her şeyi kullanmakta istemiyorum sizce ne yapmalıyım kullanırsam bir sorun olur mu yoksa doktorun dediği gibi akışına mı bırakayım?

Merhaba bazen akışına bırakınca da olmuyor sanırım 5 ay önce akışına bıraktım ama hala bebiş yok
Merhaba ben haşimatoymuşum bilmiyordum 10. Hafta gebelikten sonra detaylı tetkikte çıktı hatta bana yumurtalık tembelliğide var demişlerdi pek takmadım hiç tedavi olmadan kendiliğinden oldu bebeğim ama sağluklı beslenir bol su içer ve düzenli yürüyüş yapardım bunlarda etkendir belki

Merhaba bende sağlıklı besleniyorum arada bir kaçamak oluyor kilom normal 52 kiloyum düzenli yürüyüş ve egzersiz yapıyorum ama hala bir gelişme yok

Merhaba bende sağlıklı besleniyorum arada bir kaçamak oluyor kilom normal 52 kiloyum düzenli yürüyüş ve egzersiz yapıyorum ama hala bir gelişme yok
L Arginine takviye kullanmıştım hamile kalmadan önce varislerim için eczanede alırken hamile kalmak için mi alıyosunuz demişlerdi ilgisi varmı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…