Aşılama Pcos, Hafif Erkek İnfertilitesi, 22mm Yumurta 🤷🏼‍♀️ Aşılama yapılacaktı hafta sonu olduğu için yapılamadı Lütfen Yardımcı Olun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yaa, Amasya’dayım. Evet çok umursamadı. Bir dahaki ay yaparız dedi. Sizin aşılamanız tuttu mu acaba? Bir de yumurtam 17. Gün büyüdü sağlıksız olır dedi. Hiç duydunuz öu böyle bir şey
Sağlıksız oluru duymadım canım. Ben tüp bebekle hamile kaldım. Burası devlet hastanesi olmasına rağmen pazar günü gelip işlemi yaptılar. Tek benim için geldiler. Ben açıkçası senin doktoru beğenmedim

• Beğen
Reactions: zan
Sağlıksız oluru duymadım canım. Ben tüp bebekle hamile kaldım. Burası devlet hastanesi olmasına rağmen pazar günü gelip işlemi yaptılar. Tek benim için geldiler. Ben açıkçası senin doktoru beğenmedim
Anladım canım, hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah. Evet ya aslında iyi bir dr gibiydi ama niyeyse bu ayı boş geçti. Biz kendimiz her gün dedik inşallah tutar da bir daha hastane yollarını aşındırmam. Gerçekten stresli bir süreç. Oldu mu olmadı mı, büyüdü mü büyümedi mi..

Hangi şehirin devlet hastanesi acaba? Hafta sonu bile gelmeler çok iyi

Anladım canım, hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah. Evet ya aslında iyi bir dr gibiydi ama niyeyse bu ayı boş geçti. Biz kendimiz her gün dedik inşallah tutar da bir daha hastane yollarını aşındırmam. Gerçekten stresli bir süreç. Oldu mu olmadı mı, büyüdü mü büyümedi mi..
Amin canım inşallah 😇 inşallah sen de tez vakitte hamile kalırsın

X