Pcos geç döllenme

Zhrynr

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
56
7
28
Merhaba. Ben yıllardır pcos hastasıyım ve her zaman adetim gecikiyor. 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum. Her ay test yapıp hüsran yaşıyorum. Bugun yine adetim 25 gün geçti ve kan tahlili yaptırdım 2.86 çıktı. 2 gün önce kasik ağrısı ve sarımsı leke geldi. Dun gece de adet olacakmışım gibi karnım belim ağrıdı ama olmadım. Sizce geç dollenme olablr mi. Lütfen dua edin

anladığım bir konu değil, sizin için dua edeceğim. Rabbim güzel haberlerle müjdelemesin. Sağlıkla hayırlı bir şekilde bebek dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah.

RABBİM tez vakitte ŞAFİ ismi ile size şifa versin salih ve saliha evlatlarınız olsun sağlıkla sıhhatle kolaylıkla ve afiyetle kucağınız dolsun aminnnnnnnnnn :dua:

RABBİM tez vakitte ŞAFİ ismi ile size şifa versin salih ve saliha evlatlarınız olsun sağlıkla sıhhatle kolaylıkla ve afiyetle kucağınız dolsun aminnnnnnnnnn :dua:
Aminn cok teşekkür ederim Allah razı olsun. Rabbım kimin neye ihtiyacı varsa kolaylıkla onu nasip etsn. Sizinde gönlünüzden geçenleri kabul etsin inşallah.

Merhaba. Ben yıllardır pcos hastasıyım ve her zaman adetim gecikiyor. 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum. Her ay test yapıp hüsran yaşıyorum. Bugun yine adetim 25 gün geçti ve kan tahlili yaptırdım 2.86 çıktı. 2 gün önce kasik ağrısı ve sarımsı leke geldi. Dun gece de adet olacakmışım gibi karnım belim ağrıdı ama olmadım. Sizce geç dollenme olablr mi. Lütfen dua edin
Instagram'dan Doç.Dr.MFK Kadın doğum Uzmanı ve Perinatolog takip edin benzer soruları yaşayan biri olarak ben şuan iyiyim buralara bu sıkıntılı süreçleri geçirenlere belki vesile olurum diye yazmak istedim sadece bir inceleyin para ile değil sonuçta

Instagram'dan Doç.Dr.MFK Kadın doğum Uzmanı ve Perinatolog takip edin benzer soruları yaşayan biri olarak ben şuan iyiyim buralara bu sıkıntılı süreçleri geçirenlere belki vesile olurum diye yazmak istedim sadece bir inceleyin para ile değil sonuçta
Ayrıca bahsettiğim Doktor 3+2+3+2 yöntemi ile gebeliğin olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu söylüyor şöyle ki sperm 3 gün canlı kalabiliyormuş rahimde yani üç gün iki gün ara ile olmasını öneriyor takip ederseniz çok daha fazla bilgiyi canlı yayınlarında anlatıyor

Bana dua eden herkesten Allah razı olsun. O zaman hamile değildim ama simdi 7 haftalık hamileyim cok şükür. Instagram üzerinden tanıdığım Dr.mfk ürünlerini kullandm daha iki ay kullanmıştım 3.ayi doldurmadan hamile kaldım. Doktor mfk dan Allah razı olsun. Allah isteyen herkese nasip etsin

Allah razı olsun. Önerdiğiniz doktorun ürünlerini kullanarak hamile kaldım. Rabbım isteyen herkese nasip etsin sağlıkla. Sizden de Allah razı olsun bana Önerdiğiniz için.

X