Pcos,Geç döllenme,Gebelik testi

asmalikonak

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
245
34
25
Kızlar merhaba öncelikle son regl tarihim 11 eylül bu ay doktorum klomen ve letu kullandirtirdi fakat yumurtam 11 mmreye kaşar büyüdü durdu fakat bana sen iki tedavindede geç yumurtlamissin gebeliginde de geç döllenme yasamissin yumurtaların ilaçlara geç tepki verebilir dedi evde ovulasyon testiyle takip et pik gorursen gel ultrasondan bakalim dedi.adet söktürücü yani(Dupbaston)uda normalde reglimden itibaren 16 ci gün içerim ama bu sefer geç icmemi söyledi geç yumurtlama olabileceginden dolayı. Tabi ben bi ara düzenli ovülasyon testini yaptım sadece pike yakın koyuluk görmüştüm.sonra siliklesti bidahada yapmadım.Dupbaston içtim velhasıl kelam ben 2 yıldır dupbaston kullanıyorum düzenim şudur ilaç biter muhakkak 5 ci günü regl olurum kesin 2 yıldır bir kez olsun şaşmamışdir fakat ekimin 15 sinde kesin regl olmam gerekiyordu olmadım hâla da olucam diye bekliyorum ama tık yok beyaz şeffaf akıntım geliyor garip olan şukı asla adete 1 hafta kala akıntım olmaz vajinam kupkuru olurdu. Ve geçen hafta cumartesi gününden beridir goguslerim çok agriyo yine sorun şuki asla reglimden önce veya reglim boyuncada göğüs ağrısı hiç çekmem.Gecikince dün hem erken gebelik hemde normal kaset test yaptım negatif.pazar günü artık kesin regl olmuş olmam gerek ilaç bittikten sonra ilk 10 gün içerisinde olmuş olmam gerek eğer pazar gününe kadar olmamış olursam ne zaman kan vermem gerek. En son ilişkim 14 ekim pazartesi günü bunu değere alaraktan ilişkiden gün sonra kan vermiş olsam kanda cikarmi veya ilişkiden kaç gün sonra vermem lazım kanı? Kusura bakmayın çok uzun oldu anca böyle ifade edebildim kendimi cevap verenlere şimdiden çok teşekkür ederim 🌸

İlişkiden itibaren 14 günde çıkar diye biliyorum

X