Pco'lular müjde hamileyim

Tebrik ederim Alhan...Allah tamamına erdirsin..Sağlıkla hayırla gelsin inşallah..

destegınız ıcın cok tesekkurler arkadaslarım ınsallah en kısa zamanda rabbım sızlerede ve tum ısteyenlerede nasıp eder..

Smerves sana özelden mesaj yazdım cevaplar mısın? çok teşekkür ederim.

destegınız ıcın cok tesekkurler arkadaslarım ınsallah en kısa zamanda rabbım sızlerede ve tum ısteyenlerede nasıp eder..

cnm bende eçen a adaçayı çtim 3 gün başladım ve 11 gün bıaktım benimde adetlerim düzensiz ve beeğim olmuyo e 2 3 ay olmayan adtm 40 gün oldu ya ni adaçayı işe yaradı bu ayda hayıt içiyorum sana sorum hergün mü içtin yoksa 3 gün içimeye başlayıp 11 gün bıraktınmı benim gibi bu arada senin adına çok sevindim darısı benim başıma

ayyyy nasil yani yaaaaaaaa:dance:uctum uctum ne cok sevindim bilemezsin,bu bende dahil tüm pcosllara ümit oldu gercektendesüprizzzzz
allahim saglikla kucagina almayni nasip etsin tatlim...anlatsana ne tür ilaclar kullanmistin o dönemde??

negüzell tebrik ederim allah sağlıkla tamamına erdirsin inşlhh

bana kimse hayırlı olsun dememiş ama genede sağ olunsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bana kimse hayırlı olsun dememiş ama genede sağ olunsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım hayırlı olsun,senin nasıl oldu hamilelik biraz bahsedermisin,tedavimi gördün,gününmü geçti nasıl anladın...

canım hayıtı adet günlerinde kullandınmı,bıraktınmı,1 ay hepmi kullandın,kimisi ilk 14 gün kullanıyomuş,bebişinde hayırlı olsun canım.....sağlıcakla kucaklarınıza alın....

merhaba canım ben sureklı kullandım hayıtı ara vermedım.adacayını bırakarak ıcmen dogru yumurtlama zamanında bırakmalısın bebek olsa bıle adacayı düşüge sebep oluyo ama hayıtın böyle bır tehlıkesı yokmus bır arkadas benım gıbı kullanıyodu bende öyle yaptım canım....

canım ben kullansam herhangi bi gün başlanabiliyomu hayıta,benim adet gecikti doktora gittim hamile değilim,adet söktürücü kullanacam,onun yerine hayıta başlasammı yoksa adeti bekliyimmi ne dersin

canım hayırlı olsun.Allahım saglıklı bi şekilde bebegini kucagına verir inşallah...bu hayıtı bala karıstırıp yesek olmuyomu acaba

tebrik ederim canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
bebeğin sana ve eşine hayırlar getirsin
darısı diğer arkadaşlarımın başına inşallaha.s.

azmin elinden ne kurtulmuş ki... Rabbimde dileği ile hamişsin ne güzel... Allah tamamına erdirsin çok tebriklerrr

canımmm hayıt ne :s bn bilmiyorummm m_confused:
ne olduğunu da yazarmısın bende başlıım hemen :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…