Pco'lular müjde hamileyim

alhan

dünyama hoşgeldin meleğim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
2.256
15
slm arkadaslar nıhayet rabbım banada o mutlulugu tatmayı nasıp ettı.dılerım en kısa zamanda sızlerde yasarsınz.ben pco hastasıydım adetlerım hep düzensızdı butun belırtılerı yasıyodum pco nun.sonra hayıta basladım 3 ay dolmadan hamıle kaldım.2-3 haftalıgız henuz umarım bu sızın ıcın bır umut ısıgı olur.dr bana yumurtlaman olmuyo asılama yada tüp yapalım dedı.bende olmaz bekleyecem dedım ve 1.5 ay sonra melegım :emir_bebek: geldıııı.....ınsallah sagsalım kucagımada almayı nasıp eder rabbımm

canım tebrik ederim.. hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin :nazar:

canım tebrik ederim.. hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin :nazar:

cok sagol canm rabbım ısteyen herkese verır ınsallah.hala ruya da gıbıyım melegımın benımle olduguna ınanamıyorum :ecrin_bebek:

Tebriklerrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh..Darısıı başımızzaa :).

tebrikler en kısa zamanda darısı başımıza

tebrıkler canım.ALLAH saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın.
pekı hayıt suyunu nasıl kullandın?ne kadar ıctın?adetın kacıncı gunu basladın?

canım tebrik ederim çok:1hug:
Allahım tamamına erdirsin ve isteyen tüm arkadaşlarımıza da nasip etsin:Saruboceq:

tebrıkler canım.ALLAH saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın.
pekı hayıt suyunu nasıl kullandın?ne kadar ıctın?adetın kacıncı gunu basladın?

slm canım çok tesekkur ederım hayıtı aldıgım gıbı basladım bellı bız zaman da baslamadımumarım sızdede ıse yarar tedbır bızden takdır allahtan tabıı

Tebrik ederim arkadaşım Allah tamamına erdirsin sağsalim yavruna kavuşursun inşallah

gözün aydın darısı bizim başımıza işallah...sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın işallah...

evet en sonunda bende hamileyim allahıma şükürler olsun allah isteyen herkeze hayırlısını nasip etsin 20 günlük hamileyim baya zamandır ugrasıyordum demediğim bisey kalmamıstı ama en sonunda belimi çektirmek işe yaradı sizlerede tavsiye ederim bugüne kadar bosuna beklemişim keşke daha önce yaptırsaydım benle birlikte iki arkadasımda bel cektirip hamile kaldılar

slm arkadaslar nıhayet rabbım banada o mutlulugu tatmayı nasıp ettı.dılerım en kısa zamanda sızlerde yasarsınz.ben pco hastasıydım adetlerım hep düzensızdı butun belırtılerı yasıyodum pco nun.sonra hayıta basladım 3 ay dolmadan hamıle kaldım.2-3 haftalıgız henuz umarım bu sızın ıcın bır umut ısıgı olur.dr bana yumurtlaman olmuyo asılama yada tüp yapalım dedı.bende olmaz bekleyecem dedım ve 1.5 ay sonra melegım :emir_bebek: geldıııı.....ınsallah sagsalım kucagımada almayı nasıp eder rabbımm

hayırlı olsun canım. Rabbim tamamına erdirsin.

hayıtı bende kullanmayı düşünüyorum da nasıl kullandın. hergünmü içtin. günde kaç bardak. yazarsan sevinirim. sevgiler

hayırlı olsun canım. Rabbim tamamına erdirsin.

hayıtı bende kullanmayı düşünüyorum da nasıl kullandın. hergünmü içtin. günde kaç bardak. yazarsan sevinirim. sevgiler

slm canım hayıtı hergun düzenlı olarak ıctım sabah aksam buyuk fıncan sıcak suyun ıcıne 1 tatlı kasıgı atıp ustunu kapattım 5 dak demlendıkten sonra süzüp içtim.tadı herkesın dedıgı gıbı cokta kötu degıl aslında aromalı caylar gıbı neyse bunun yanında bal cörek otu tarcını karıstırp sabah aksam ondanda yedım.bu ıkısını kullanmaya baslayınca bırkacgun ıcınde kasıklarımda agrılar hıssettım ıyı gelcegıne cok ınandım allahın ıznıyle tabı.umarım yardımcı olabılmısımdır....

Gözlerin aydın olsun arkadaşım, sağlıkla kucaklamak nasip etsin Rabbim:) Darısı hayırlısıyla bizlere inşallah! Yalnız hayıt nedir ben hiç bilmiyorum? Açıklarsan sevinirim..

slm canım hayıtı hergun düzenlı olarak ıctım sabah aksam buyuk fıncan sıcak suyun ıcıne 1 tatlı kasıgı atıp ustunu kapattım 5 dak demlendıkten sonra süzüp içtim.tadı herkesın dedıgı gıbı cokta kötu degıl aslında aromalı caylar gıbı neyse bunun yanında bal cörek otu tarcını karıstırp sabah aksam ondanda yedım.bu ıkısını kullanmaya baslayınca bırkacgun ıcınde kasıklarımda agrılar hıssettım ıyı gelcegıne cok ınandım allahın ıznıyle tabı.umarım yardımcı olabılmısımdır....

çok saol canım. mutlaka denicem. sağlıklı bi hamilelik dilerim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X