pcol olup kaplıcalara gitmenin bi zararı var mı

umudumuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
65
5
Kizlar bişey sorucam tam bilmediğim için ve endişelerim olduğu için size soruyum dedim .kaplicalara gideceğiz ailecek ve sicak suyun bi zarari olur mu sonuçta çok fazla sayida kist var pcos hastalarinda ..hiç başina gelen oldumu yada doktoruna danişan birde bu kistler ağri yapiyor mu sizde benim bacaklarim çok ağriyo adet döneminde bi arkadaşim kistler kronik ağri yapar dedi ama size de danişmak istedim.teşekürler şimdiden ...

ben kaplıcalar diyarında oturuyorum pko var bende kistde var hiç bi etkisi yok merak etme bişey olmaz

slm canim bende kaplicaya gidecegim ya valla bilen varsa yazsin dostlarim ya umarim zarari degil yarari olurrrrrrr kaplicanin kadin hastaliklarina iyi geldiğini biliyorum ama pkosa etkisi ne ende merak ediyorum

Kaplıcanın zaralı olabileceği nerden geldi aklına çok merak ettim canım:uhm:

sıcak su her şeye iyi gelmiyor ki belki kistlerle alakası vardır diye düşündüm yada başka bişey olabilir

canım kaplıcanın oldugu bi ilçede oturuyorum,burda bi arkadaşımda kist var sürekli girer hamama...hamamın ona iyi geldiğini söylüyo...sen doktoruna bunu sorsaydın keşke...

slm kızlar kimse bilmiyo herhalde benim gibi ... umudumuz sen nereye gideceksin kaplıcaya ben netten araştırdım akıntıya çok iyi geliyormuş kaplıca

ben daha karar verdim ama yakın biyerleri tercih ederim adana taraflarını düşünüyorm yada nevşehir...evet ya kimsenin bi bilgisi yok tam olarak anlaşılan bende yararı olacağını düşünüyrm inş hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…