Pco ve dogum kontrol.hapinin yan etkileri

beyza1290

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
6
1
26
Arkadaslar bende pco cıktı bekarim 45 gündür adet olamiyorum ama olcakmis gibi agrilarim var yasmin diye dogum kontrol hapo verdi doktor üc ay icinde gelmezse adetin gel geri dedi ama hapi kullamdigimdan beri mide bulantisi bel agrisi bacaklarda agrilarim var kistlermi yapiyor yoksa dogum kontrol hapimi yapiyor?

Dkh'nin böyle yan etkileri var ama kistin de olabilir belki. Tekrar bi kontrole gidin isterseniz ilacı değiştirebilir.

Bu ilaç benim piskolojimi ruh sagligimi mutlulugum ve huzurumu bozdu. Aşırı depresif sınırlı saldirgan ve karamsar oldum 3 aya düğün var böle giderse sonunda ya olucem ya oldrucem.

Bu ilaç benim piskolojimi ruh sagligimi mutlulugum ve huzurumu bozdu. Aşırı depresif sınırlı saldirgan ve karamsar oldum 3 aya düğün var böle giderse sonunda ya olucem ya oldrucem.
Doktora söyleyin isterseniz, böyle yan etkileri var ama farklı bir hapla değiştirebilir. Bende dediğiniz etkiler olmadı hiç 🤷🏿‍♀️

Arkadaslar bende pco cıktı bekarim 45 gündür adet olamiyorum ama olcakmis gibi agrilarim var yasmin diye dogum kontrol hapo verdi doktor üc ay icinde gelmezse adetin gel geri dedi ama hapi kullamdigimdan beri mide bulantisi bel agrisi bacaklarda agrilarim var kistlermi yapiyor yoksa dogum kontrol hapimi yapiyor?
Doğum kontrol haplarının böyle yan etkileri vardır. Kistten dolayı başladıysan ondan da olabilir eğer dkh ye yeni başladıysan da yapar

Bende tam tersi çok sinirli biriyim sinirimi yok etti her şeye salak salak gülüyorum hiç sinirlenmiyorum duygusal olarak pms belirtimi yok etti ama fiziksel olarak arttırdı kasık karın ağrısı vücut ağrısı yaptı ama ruhen böyle acayip sakinim hiç benlik değil 🤣

X