Pco olup aynı ay transfer yapilabilir mi?

Petunya508

Velhâsıl-ı kelâm her şey nasip...🌼
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
645
831
Arkadaslar tup bebek tedavisine basladik. Doktor pco oldugum icin rahim dinlendirme önerdi. Ben biraz heyecanliyim sanirim. Yumurta toplamadan hemen sonra transfer yapilabilirmi?

Yumurta toplama sonrasıda yapılabilir ama okuduğm kadarıyla dondurulmuş bir tık daha başarılı oluyor. Yumurta toplama kolay işlem evet fakat benim 4 gün çok ciddi gaz ağrısı gibi ağrım oldu iyiki dedim taze transfer olmuyorum Tutmazdı bence iyi değildim. Bence rahim dinlensin diyorsa dinlensn bende şuan transfer beklemesindeym 2. Regl bekliyorum. Bunca zamam bekledik 2 aydan biley olmaz

teşekkür ederim cevapladığın için :) biraz sabırsızım hemen olsun istiyorum. izmirlibjkkartal yumurta toplama işlemi nasıl oluyor zor bir süreç mi?

teşekkür ederim cevapladığın için :) biraz sabırsızım hemen olsun istiyorum. izmirlibjkkartal yumurta toplama işlemi nasıl oluyor zor bir süreç mi?
Yumurta toplama bayıl ayıl 15. Dk bitiyor 1 saat sonra çıkılıyor onda bişey yok açıkçası. Bende gaz oldu çok belki sizde o da olmaz ama eve rahat rahat bide taksi bulamadık otobüse bindim döndüm o kadar iyiydm yani

aa 15 dk ise kolay sanırım ilk transferin mi olacak canım. insallah bebeğin sana sımsıkı tutunuz

Arkadaslar tup bebek tedavisine basladik. Doktor pco oldugum icin rahim dinlendirme önerdi. Ben biraz heyecanliyim sanirim. Yumurta toplamadan hemen sonra transfer yapilabilirmi?
Bende pkos var. Yumurtaları topladık ama ilaçlardan dolayı başka yumurtalarda büyüdüğü için taze transfer olmaz dedi. Ondan dondurulmuş transfer oldum 17 haftalık hamileyim şimdi.

Bende pkos var. Yumurtaları topladık ama ilaçlardan dolayı başka yumurtalarda büyüdüğü için taze transfer olmaz dedi. Ondan dondurulmuş transfer oldum 17 haftalık hamileyim şimdi.
Hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla dünyaya gelsin İnşallah sizin kaçıncı denemede tuttu tek sebep pkos muydu

Ay hayirli olsun darisi bize insallah. Rabbim saglikla kavusmanizi nasip etsin. Ne kadar sure sonra transfer yapti peki. Ben hemen olsun istiyorumm icim icime sigmiyor

Pcoluyum taze transfer oldum. Transfer sonrası yumurtlama ve yumurta büyümeye devam etti ilk 10 günü çok zor 1 ay geçirdim. 2 transfer yapılmıştı biri tuttu Allah'a şükür.
Doktor beklemenizi önerdiyse bekleyin bence

Ah cok tesekur ederim. Doktor ne derse ona güvenicem. Hayirli olsun. Saglikla kavusun insallah hamile haberi alinca daha da mutlu oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…