Pco lular bakabilir mi özellikle

creamole123

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
152
49
28
Merhaba.

Amh değerim çok yüksek olduğu için (diğer değerler normal) düzensiz adet görüyorum. En son Mart sonunda olmuştum, ilaç vs kullanmıyorum.

4 gün önce spontane gelişen korunmasız 2 ilişkim oldu, normalde eşim korunuyordu.

Aylardır regl olmadığım için artık adet söktürücü kullanmayı planlıyorum ama gebelik durumu oluşmadığından emin olmak isterim yine de. Ne zaman erken testte çıkar? Regl günüm sabit olmadığı için günüm yaklaştı/geçti diye bir durum olmuyor maalesef.

Bir de ilişkiden iki gün önce kasık ağrısı ve beyaz akışkan (peynirimsi değil) kokusuz akıntım olmuştu. Tam da yumurtlama sonrasına mı denk geldi diye şüphe düştü içime. Fikir yürütebilen olursa çok sevinirim 🙏🏼

Teşekkürler. Akıntıyla ilgili bi bilginiz var mı? Sizce tam da çatlamaya denk gelmiş olabilir mi?
ben de pcosluyum. bende de çatlamadan sonra beyaz kremsi akıntı oluyor. çatlamadan sonra artan progesteron ve östrojen sebebiyle oluyormus. yani çatlamadan sonra ilişkiye girmiş olmanız muhtemel. ama tabi test yapmadan da bilemeyiz 🙄

ben de pcosluyum. bende de çatlamadan sonra beyaz kremsi akıntı oluyor. çatlamadan sonra artan progesteron ve östrojen sebebiyle oluyormus. yani çatlamadan sonra ilişkiye girmiş olmanız muhtemel. ama tabi test yapmadan da bilemeyiz 🙄
Yaa :eek: Ama iki gün geçmişti sanırım üstüne. Yumurta o kadar süre yaşamaz diye tahmin ediyorum .. yine de dediğiniz gibi 10 gün daha bekleyip görmek gerek sanırım ilaç içmeden önce. Teşekkürler

X