Pazartesi Doğuma Gidiyorummm

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Normalde Doğum tarihi 27 temmuz görünüyordu kızımın ama dün kontrole gittim önce nst ye girdim sancılar artmış göründü çatı muayenesi yaptı dr. sonra açılman başlamış dedi ama ultrosonda bebeğin suyu azalmış biraz o yüzden beklemeye gerek yok dedi ptesi 8.30da yatış verdi normal doğum görünüyo ptesi ye kadar açılman artar dedi ama sancım olmassa suni sancı vericek son ihtimalse sezeryan dedi.Acayip panik oldum daha 13gün var derken ptesi gidiyorum karnıma ağrıolar giriyo valla acayip korkmaya da başladım.Sanki hiç doğurmıcamışım gibime geliyordu ama naniknanik..Suni sancı da çok kötü anlatıyorlar ama sezaryandan iyidir herhalde...Allahın izniyle bi atlatayım ptesiyi doğumu mu saniye saniye anlatıcam :)

• Konu Sahibi EU1
canım allahım yar ve yardımcın olsun canım böle sizlerin dogumlarıı olucagını görünce öle çok seviniyorumki sanki kendim dogum edicekmişim gibi.. halbuki bize daha var ... allahım darısını bizlere artık...inş. saglıcakla bebişinle sen kurtulursun canım...

• Konu Sahibi EU1
allah kurtarsn inşallah sağlıklı bi şekilde yavruna kavuşrsn..

• Konu Sahibi EU1
Canım merak etme bende ağrısız sancısız gittim hastaneye.
Suni sancıyla doğum yaptım.
Panik yapma rahat olmaya çalış. Allah yardım ediyo zaten.
Sağlıcakla bebebişini kucağına alman dileklerimle kocaman öpüyorum.

• Konu Sahibi EU1
canim ne güzel bir haber...
bebişini alacaksın kucağına:) şimdiden tebrikler...
bizleri merakta bırakma ve hikayeni bekliyoruz:)

• Konu Sahibi EU1
Allah kurtarsın canım benım bebegını alınca unutursun

• Konu Sahibi EU1
Süper ya ben bile heycan yaptim bak simdi allah yardimcin olsun pazartesi dunyalar senin olacak bunun icin heycan yap doğum icin değil süper kutlarim canimmmmm

• Konu Sahibi EU1
Allah kurtarsin canim iyi haberlerni beklyioruz

• Konu Sahibi EU1
canım eminim çok heyecanlasındır... ben de en az sizin kadar heycanlanıorum böyle doğum haberleri okuduğum zaman.. kendi doğumumda naparım bilmiyorumm. allah bir avazda kurtarsın canımm.. sağlıkla gelsin bebeşin inşallah...

Allah sağ sağlim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah

hadi gözün aydın biri daha ne zamana doğum yapacağını öğrendi.. sağlıkla git sağlıkla gel bebeğinle beraber..kolay bi doğum olsun inşallah

sağol teşekkür ederim inşallah bende allahın izniyle atlatırım normal yaparım

Hepinize dualarınız güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ..Hepinize dua edicem inşallah sağ salim herkes bebeğini kucağına alır çok çok kolay doğum yapar..
ama çok heyecanlıyım biraz garip hissediyorum ben kontrol randevusu derken doğum deyince dr. şaka gibi hala :) allahtan çantamı bebişimin eşyalarını hazırlamıştım ama yinede eksikler var tabii daha 13 var diye salladık.Demekki neymiş heran doğum yapıcak gibi hazılrlıklar 1 ay önceden bitmeliymiş :)

korkma canim .. ne güzel ..
bende p.tesiye kadar dogursam bari .. :))
allah yardimcin olsun..

Hadi cnm hakkinda hayirlisi ne güzel işte kizina erkenden kavuşuyosun .. Kolay bir doğumun olur inş.

hadi bakalim allah senin de yardimcin olsun sag selim bebegine kavusursun insallah
darisi bizlerin basina artik insallahsenağlama

canım bende suni sancıyla dogurdum korkma allah yardım eder.sancıyı çekerken ıkınırsan agrın azalır görümcemede söyledim yapmış daha az sancı hissetmiş aklında bulunsun sancı geldikçe ıkın

bu arada size bişey danışıcam humananın çayı varmış sütü %70 arttıran onu kullanan var mı ? Ben şimdidien içsem olurmu acaba bugün almayı düşünüyorum ptesiye kadar 2/3 gün içmiş olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…