Göz Makyajı Pastel Dramatic Look Mascara'ya bayıldımm!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sehnazke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
20
0
Merhaba arkadaşlar Pastel Dramatic Look Mascara 5X Volume mascarayı daha yeni aldım. ama sonuçlar inanılmaz! kirpiklerim o kadar gür gösterdi ki bayıldım! :)))

Mutlaka deneyin. eminim benim kadar memnun kalacaksınız!

$product67i_main.jpg

Bende kullandım arkadasımın vardı ..Gercekten cok guzel gosterdı..Sonuc ıyıydı yanı

Pastel Dramatic Look Mascara'dan bende memnunum. Her yerde var.

december90, kozmetikçiden 13 liraya aldım. başka yerlerde ne kadardır bilmiyorum. :)

Pastel Dramatic Look Mascara'dan bende memnunum. Her yerde var.

december90, kozmetikçiden 13 liraya aldım. başka yerlerde ne kadardır bilmiyorum. :)

teşekkürler....ay başı bend ealıyım bundan ,flormar aldım hiç beğenmedim

13 lira mı? hiçbir şey değil. zaten ne zamandır diyorlardı. çarşıya çıkınca bir tane de ben alayım. :)

acaba Watsons'da var mıdır? alışverişe çıkınca gidip bakayım. acaba renk seçenekleri var mıdır? renkli rimelleri daha çok seviyorum. :KK70:

acaba watsons'da var mıdır? Alışverişe çıkınca gidip bakayım. Acaba renk seçenekleri var mıdır? Renkli rimelleri daha çok seviyorum. :d

,kataloguna bak watsonsın canım

Son düzenleme:
akşamları dışarı çıkarken mutlaka kullanıyorum. kirpiklerimi istediğim gibi hacimlendiriyor. :)

Benimde favori maskaram :) Kirpikleri yapıştırmıyor uzatıyor dolgunlaştırıyor ve de ucuz daha ne olsun :KK1:

Tam bı rimel tutkunuyum ve bu rimeli merak ediyodum.bu olumlu yorumları görünce kesinlikle almalıyım diyorum :) teşekkürler

Bu rimeli nerden bulabilirim kızlar? kozmetik ürünü satan yerlerde var mıdır? :44:

benımde rımelım bıtmıstı pastelın daha once matt black goz kalemınden ınanılmaz memnu kalmıstım bu rımelı bır deneyeyım dedım ve lorealden bır farkı yok cok cok memnun kaldım ustelıkte 10 lıraya aldım stok yapasım geldı valla

X