parkyatakmı? karyolamı? haydi bir cevap yazın!

^^gxoxzbebexgxi^^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
156
1
37
merhaba hamişler. ben hamileliğimde 7. ayıma girdim ve artık yavaş yavaş bebeğime eşya almaya başlayacağım. :dance:kafama takılan şey şu: bebeğimin yatağı. acaba parkyatakmı yoksa mobilya tarzı mı alayım? son zamanlarda park yatağın çok kullanışlı olduğunu duydum 1 yaşına kadar yatabilir sonrada oyun parkı olarak kullanırsın diyorlar. karyolayı ise çok büyük almak istemiyorum çünkü yatak odasında kalacak bir sene. siz neler yapıyorsunuz ne aldınız yada ne alacaksınız? fikirlerinize ihityacım var. hatta birtek ben düşünmüyorumdur diye düşünüyorum. benim gibilerede bir fikir olsun... a.s.

vallahı benım evım musaıttı cocuk odası ıcın mbılya takımı aldım. yatak odasınada park yatak aldık. ıkısınıde almıs oldum acıkcası. park yatakgın kullanıslı oldugunu soyledı cok kısı...

canım ben evımde cocuk odasına yer olmadıgı ıcın park yatak aldım..
evet 1 yasına kadar kulanılabılır ama sahsen ben memnun kalmadım neden dersen cocuk 9 ayından sonra ıcınde tek bırakamıyordum cunku cok hafıf ve cocugun sarsıntısından bıle sallanabılıyor buda benı tedırgın ettı ve yasına gırınce kalkdırdım..
oyun olarak ıse cocuk ıcınde sıkıldı ve durmadı yanı bundada ısıme yaramadı ve cok pısman oldum ama tek yararı oldu oda kaldırdıgım zaman sırt cantası kadar oldugu ıcın heryere sıgdı...
karar senın...

ben odama beşik alıcam, ayrıca bebişimize odada alacağız.
ama park yataklar bana Çadır gibi geldi, hiç içime sinmedi, Ze-ta nın dediği gibi hafif, hep bebek kalmayacak allah korusun ya devrilirse , çok kişide memnun değil, çünkü bebiş içinde durmuyormuş,
gerçi siz bilirsiniz.

bimage3ch6.th.jpg

merhaba bizim beşiğimiz bu 6-9 ay kullanabiliyomuş ayrıca daha sonra katlanabiliyo 15 cm genişliğnde bi kutuya sıgıyo. biz bunu ilk 3-4 ay yanımızda yatacagı için aldık daha sonra odasını alacagız odasınıda büyüyen beşiklerden alacagız ilerde genc odası olarak kullanılabilelim die.
park yataklar bana çok kaba geldi hem yatak odamda çok yer kaplayacak hemde ze-ta nın dediği gibi çogu çocuk böle parkların içinde rahat edemiyo park yatak bence gereksiz ...

evim müsair bebek odasi takimi alicam..ama tek sorun evim dubleks
yatak odasi ve asagida salon icin ayri ayri besik almaliyim..
salon icin buldum cok cici birsey ama hala yatak odasina bulamadim

bende park yatakları sevemedim nedense. ilk aylar için sepet beşiklerden alıcaam yanımda olacakları için.
odalarını da hazırlıyoruz yavaş yavaş.eşim bebek odası istemiyor beni de kandırdı genç odası olacak yatakları: oğluma çileğin turbo araba yatağını alıcaz kızımada aynı araba yatağı pembe barbili boyatıcaaz. dolabımızı da ikea dan stolmen saklama serisinden kombine ediceez. farklı bir oda olacak inşallah.....

Cnm Ben Ouynparki Yatak Almiştim(nasip Olmadi Yatmalari) çünkü Yatak Odasinda Başucunda Duruyor Hem Uygunda Fiyati Sallaniyo Titreşimli Falandi...ayrica Görünümüde çok Güzel Bebek Biraz Kendini Toparladimi Genç Odasi Gibi Alacaktim... çünkü Karyola Olsa Bebiş 3 Yaşin Agelince Atlayip Ziplicak Içinden Bence Tehlikeli... Zaten 3 Yaşindan Sonra Yakişmayacakta Beşikte Yatmak öyle Değilmi:):) Allah Hayirli Doğumlar Nasip Etsin Bebişinede Sağliklar....

ben parkyatak aldım çok memnunum oğlum 1,5 yaşında 4 yaşına kadar parkyatakta yatımayı düşünüyorum
4 yaşından sonra normal yatak alacağım

ben de park yatak kullanıyorum ama iyi bi marka,chicco lully baby top oyun parkı,çok da memnunum,kızım 7 aylık üst rafında rahat yatıyor,sallanabiliyor,piyasada pek çok ürün var,çoğu gerçekten dandik,çabuk yırtılacak türden,benimki biraz pahalı ama tavsiye edebilirimmmm

hepinize teşekkür ederim fikirlenizden dolayı. benimde evim müsait ama enaz 9. aya kadar yanımda olacağı için park yatak düşünüyordum daha karar vermedim tabi. kızımın rahatlığı benim için daha önemli onun için yanlış tercih yapmak istemiyorum...

Valla Park Yatak Kimseye Tavsiye Etmem Benim Oglum Daha Iki Aylik Azi Burnu Bitarafa Gitti Park Yataginn Hiccc Emenun Kalmadfim Tavsiyede Etmiyorumnmmmmm DEMİR BESIK GIBISI YOK VALLA

Son düzenleme:
Bende park yatak dusunuyordum ama bu yatakların hepsi çinde yapılıyormuş..boya maddeleri çok zararlıymış bebeğe :KK43: babam mobilyacı..babam ilk gördu yatagı sakın dedi...onun için mobilya alıcam..

Park yataklar bence yenidoğan ve + yılları için çok kullanışlı 4 yıl rahat işimizi görüyor Bebişler büyüyüp aklı eripte oda isteyecekleri zamanda çocuk odası alınıyor.Bize daha mantıklı göründü daha sonrasındada kullanılabilen çok amaçlı bir yatak bence. :1hug:

bi arkadaşım bebeğinin sepetini verdi,en az 6 ay bizim odada olacağı için sepette yatacak. annemlerle yaşadığımız için ayrı oda yapamıyorum ancak kendi evimize geçtiğimizde kızmıza oda yapabileceğiz. sepetini veren arkadaşımın kızı 2 yaşında ve hala park yatağında yatıyor. ben de sepetten sonra park yatak alıcam ama tabii ki iyi bir cins olacak.çevremde kullananlarda çok memnun. kendi odasını yapma zamanımız geldiğinde genç odası almayı düşünüyorum

benim ablamda park yatak aldı kızına aslında o memnun ama benim pek hoşuma gitmedi çok plastik bi görüntüsü var.ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi çok hafif devrilivercekmiş gibi .
biz kızımıza sepet aldık bir kaç ay odamızda yatıracağız.sonrasında odasında yatacak inşallah
.

benimde çevremdeki arkadaşlarım park yatak kullanıyorlar ve memnunlar acıkcası suan için bende park yatak almayı düşünüyorum.tabi daha incelemedim.kendi odası suanda yok o yüzden oda takımı alamıyorum ama 2 sene sonra falan başka eve taşındığımızda kendi odası olacak o zamana kadar park yatakta yatar diye düşünüyorum bakalım kararı parkyatakları incelediğimde vericem

Benimde pek hoşuma gitmiyor park yataklar. Bazı modelleri çok kaba duruyoo. bende normal beşik almayı düşünüyorum. Bende 7 aylık oldum. Acaba daha erken mi beşik için. Ama insan hevesleniyooo hemen almak istiyoo. Bakalım biraz daha sabredeceğim sanırım. Sizler ne zaman almayı düşünüyorsunuz kızlar?

Benimde pek hoşuma gitmiyor park yataklar. Bazı modelleri çok kaba duruyoo. bende normal beşik almayı düşünüyorum. Bende 7 aylık oldum. Acaba daha erken mi beşik için. Ama insan hevesleniyooo hemen almak istiyoo. Bakalım biraz daha sabredeceğim sanırım. Sizler ne zaman almayı düşünüyorsunuz kızlar?

cnm erken deil beşik alman için,bizimkini bi arkadaşım verdi.sadece annem süslemesini yapacak,içini dikecek.

ben oğluşuma büyüyen beşikli oda takımı aldım .. ilk başlarda yanımda yatması lazım diye bende park yatak düşünüyorum beşiklerin fiyatları daha yüksek hem park yataklara göre 6 ay yatabiliyor içinde hem ben çalışırken annem bakacağı için park yatağı anneme veririz diyorum ordada yatağı olmuş olur bebeğimin.. bakalım artık dolaşıp karar vereceğiz daha

X