park yatak mı alsaydık acaba

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
kızım geceleri yatağından aya kalkıyor artık biz tahta beşik almıştık normal ama kızım memeye diye uyandığında gece gözler kapalı ayağa kalkıyor resmen çok yaramazız.bende düşer korkusuyla yanıma alıyorum artık. park yatak ta ayağa kalkma şansı daha mı az acaba diyorum çocuğu en alta yatırdığımızda kalksada bişey olmaz herhalde dime.sizin bebişler napıyor biz çok hareketliyiz dün hava güzel diye bebek arbamızıda aldık yürüyüşe gidelim dedik ama benim kızı zaptedemedim şaka gibi arabasındanda ters dönüyor ayağa kalkıyor çok fenayız biz.

• Konu Sahibi liva1017
ohh maaşallah desene işin zor canım.
duru henüz emeklemiyor ama odanın bi ucundan diğerine döne yuvarlana gidiyor.bikaç gündürde popoyu kaldırıyor emekleme pozisyonu alıyor.sanırım emekleme yakın.
ben otururken kucağımda pek durmuyor hep gözü etrafta neye saldırabilirim diye.mutfakta yürüteçle çekmeceleri açıyor,çöpü karıştırıyor,fırını ve bulaşık mak.açıyor.heryeri karıştırmak istiyor.
otururkende kendi kendine yine emekleme pozisyonu alıyor.
ama arabasında falan uslu bi kuruluyor içine ohh etrafı seyrediyor.seninki gibi değil yani maaşallah senin cadı pek bi hiperaktifmiş.

• Konu Sahibi liva1017
bu arada yatağındada öyle ayağa falan kalmıyor daha.sadece emekleme pozisyonunda ağlarken buluyorum.

• Konu Sahibi liva1017
sorma benimki çok cadı 6 aylıktı emeklemeye başladık şimdi 9.ayın içindeyiz çok yaramaz çekyatta falan sıralıyoruz derdimiz yürümek şimdi.beşikte ayağa kalkıyoda kendi kendini sallıyor cadı hemde çok cadıyız.boyumuzun erdiği tutunduğumuz heryere kalkabiliyoruz mutfak çekmecelerine falan yeterki tutabilsen kimlere mana buldum bilmem çok yaramaz.

• Konu Sahibi liva1017
canım maşşallah bi hayli zeki ve bi o kadar da yaramazmış senin ki.bizde 7.5 aylık emeklemeye başaldık yatakta uyanıp emeklemeye çalışıyor hala ama ayağa falan kalkamıyor daha.
çekmeceler ve kablolar en büyük kabusumuz boş bırakınca ya bi kablo bulup çıkarıyor ya elini çekmeceye sıkıştırıyor.
artık yürüteçe pek koymuyorum hemen tv ye falan saldırıyor yerde olunca yetişemiyor .
ama araba da pek akıllıyız hiç sesi çıkmıyor.

• Konu Sahibi liva1017
ayaga mı kalkıoyorr ne guzell ya:)
benımkıde kalksa keskee
benım park yataklardan..
alt kademeye alınca kalksa bıle düşme sorunu olmaz.
ben tavsıye ederım..
bız sımdılık ustteyız:)

X