Parfüm tavsiyelerinizi bekliyorum:)

scherzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2013
263
14
merhaba ,
Bana bahsettiğim kategoriler için parfümler önerir misiniz?tabi ki hepsi bir arada değil her biri için ayrı..
1) çiçeksi bir parfüm arıyorum,taze mis gibi bir parfüm,tazelik hissettiren.ama bahsettiğim jadore gibi bir çiçeksilik değil ben ıslak mendile benzetiyorum onu :'(
Pudralı olsa da olur olmasa da olur
2)böyle cıvıl cıvıl mutluluk hissi veren bir parfüm istiyorum ,hafif tatlı olabilir ama clinique happy veya flowerbomb çok irrite ediyor beni..
3)euphoria dışında eski Zamanlara götüren,şiirsel bir parfüm arıyorum.hafif oryantal.tabi bu kişiden kişiye bayağı bir değişir ama..
Şimdiden tesekkürler

1) Chloe signature edp
2) Yves saint laurent manifesto edp, Dolce gabbana pour femme
3) Jean Paul Gaultier classique edp

Bende chanel chance ve 212 sexy diyecegim tanimlarina gore en uygun parfum bunlar bence ikiside ciceksi kremsi ve hafif tatlimsidir asla rahatsiz etmez bu ikiside burna gelince ohh miss detirtiyor bana gore

Kızlar yalnız bayan her tanıma farklı parfüm istemiş 3 maddeye tek parfüm değil yani..

1- Kaşarel noa
2- victoria secret bombshell
3- Gucci by gucci ( çok eski bir parfüm değil ama oryantal kokuların hasıdır. )

Bunlardan hangisi sizce
1)cacharel noa
2)omnia crystalinne
3)jlo glow
4)perceive
5)envy me
6)bombshell

1) Chloe signature edp
2) Yves saint laurent manifesto edp, Dolce gabbana pour femme
3) Jean Paul Gaultier classique edp
chloe parfümlerine sardım bu ara
bu signature nasıl acaba? love olana benziyor mu. Başka chloe parfümlerinden önerebileceğin var mı janna
sevdiğim parfümler noa armani mania 212 ve 212 sexy

chloe parfümlerine sardım bu ara
bu signature nasıl acaba? love olana benziyor mu. Başka chloe parfümlerinden önerebileceğin var mı janna
sevdiğim parfümler noa armani mania 212 ve 212 sexy
Chloe signature cok güzel. Temiz temiz kokuyır. Normalde gül notası barındıran parfümleri sevmem ama ona bayılıyorum pudramsı temiz bi koku. Chloe love da güzel ama onu alacağına emotion love al aynısı. Love ile signature benzemiyor bu arada.

@-Janna- canm sana bişi sorcam :) ysl manifesto mu yoksa juicy couture gold almıstın sanırım sen ? ikisi arasında hangisi daha kalıcı ve daha güzel erkekler genelde hangisini bgeniyor

@-Janna- canm sana bişi sorcam :) ysl manifesto mu yoksa juicy couture gold almıstın sanırım sen ? ikisi arasında hangisi daha kalıcı ve daha güzel erkekler genelde hangisini bgeniyor
Sevgilim ikisinide cok beğendi. Hatta ikisini de sıktıgımda hep bunu sık dedi ben manifestoyu secerim cok daha güzel.

Sevgilim ikisinide cok beğendi. Hatta ikisini de sıktıgımda hep bunu sık dedi ben manifestoyu secerim cok daha güzel.
hep bunu sık diye acaba hangisine dioo sanırım ikiside biraz sekerli :) sanırım erkekler vanilya lı tatlımsı kokuları daha cekici buluyor yazın hangisi kullanılır acaba yada aklında olan yeni kesfettigin parfümlerden yazın kullanabilecek bir parfüm var mı kendini belli eden böle manifesto gbi ?? bu arada juicy couture vs noir teaseye benziyor mus

Evet birebir aynısı gibi
Ben chloe signature , marc jacobs daisy ve giorgia armani acqua di gioia kullanıcam yazın:) manifesto da kullanılabilir tabi kokusu ağır değil çünkü

Evet birebir aynısı gibi
Ben chloe signature , marc jacobs daisy ve giorgia armani acqua di gioia kullanıcam yazın:) manifesto da kullanılabilir tabi kokusu ağır değil çünkü
hızlı al ve n11 bayer kozmetikten memnun kaldın dimi canm ? orjinaller? mizuya hala güvenemiyorm bazı parfümler cook ucz orda acaba mı ?? diorm hep cesaret edip alamıyrm LALİQUE LE ( KIRMIZI PÜSKÜLLÜ) olan parfüm buda vanilyamsı cok dkkat ceken bir kokuymus tekin acarda varmıs sadece denemedim ama normalde 300 civarı bi parfüm ama mizu ve bayer kozmetikte 150 civarı sen denediysen yada o kokuyu denersen senin yorumlarına cook güveniyorm paylasrsan sewinirim cnm :*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…