Parfüm nasıl kalıcı hale gelir ?

Kızlar selam.Parfümlerim üzerimde çok kalmıyor . Bargello bile. Nasıl kalıcı hale gelir ? Kalıcı parfüm önerileriniz var mı ?
Aslında bargello çok iyi kalıcılığı da mükemmel eşim ile o marka kullanıyoruz buzdolabında tutmanı tavsiye ederim etkisini göreceksin 🙃

Aslında bargello çok iyi kalıcılığı da mükemmel eşim ile o marka kullanıyoruz buzdolabında tutmanı tavsiye ederim etkisini göreceksin 🙃
Hangisini kullanıyorsunuz? 3 tane bargello aldıysam çok hafif olduğu söylenen yorumlara göre, hepsi çok ağır geldi. Yok mu şöyle hafif baş ağrıtmayan bir bargello kodu? 122, 149 bi de 460 hariç :KK70:

Bargello kalıcı diyenler olmuş değil kardeşim. Kalıcı olmasını sağlaman için bir güzel para döküp orijinal parfüm alacaksın. Başka yolu yok
Kalıcı olmasına kalıcı ama hepsinin içeriği aynı gibi geliyor, kokuları çok yoğun. Tüm notaları basıyorlar içine, kokuları da basitleştirmiş oluyorlar. Ucuz parfümlerin kendine has bi ağır ve basit kokusu olur ya, öyle geliyor bana. Öneri üstüne aldıklarım ve mağazada kokusunu denediğim o kadar parfümlerinden sonra karar verdim anlaşamıyoruz kendisiyle 😅

Hangisini kullanıyorsunuz? 3 tane bargello aldıysam çok hafif olduğu söylenen yorumlara göre, hepsi çok ağır geldi. Yok mu şöyle hafif baş ağrıtmayan bir bargello kodu? 122, 149 bi de 460 hariç :KK70:
Ağır kokuları ben de sevmem. Ben bargello 384 kullanıyorum memnunum fazla kalıcı olduğu söylenemez günde 3-5 kez fıslatıyorum😂

Ağır kokuları ben de sevmem. Ben bargello 384 kullanıyorum memnunum fazla kalıcı olduğu söylenemez günde 3-5 kez fıslatıyorum😂
Eğer kalıcılık çok azsa mağazadan koku uzmanlarına gönderiyor bilgin olsun. Bargello'nun kendi üretimi Melange diye bir parfüm almıştım, 400 liralık olanlardan. 290lıklar kalıcı iken bunun anında uçuyordu kokusu. Ama kokusu da o kadar fresh bir gül kokusuydu ki anlatamam, notaları da az olduğu için yoğun değildi ama yarım saat içinde kokusu tamamen uçtuğu için uzmana yollattırdım. Hâlâ sonuç çıkmadı bekliyorum 😅

384'e de mağazaya gidince bakacağım tişikkirliirr 🥰

Aslında bargello çok iyi kalıcılığı da mükemmel eşim ile o marka kullanıyoruz buzdolabında tutmanı tavsiye ederim etkisini göreceksin

128. Mükemmel mükemmell

Eğer kalıcılık çok azsa mağazadan koku uzmanlarına gönderiyor bilgin olsun. Bargello'nun kendi üretimi Melange diye bir parfüm almıştım, 400 liralık olanlardan. 290lıklar kalıcı iken bunun anında uçuyordu kokusu. Ama kokusu da o kadar fresh bir gül kokusuydu ki anlatamam, notaları da az olduğu için yoğun değildi ama yarım saat içinde kokusu tamamen uçtuğu için uzmana yollattırdım. Hâlâ sonuç çıkmadı bekliyorum 😅

384'e de mağazaya gidince bakacağım tişikkirliirr 🥰
Aa öyle bir ihtimal var mı ki ?

Aa öyle bir ihtimal var mı ki ?
Evet, sonraki mağazaya gidişimde hiç kalıcı olmadığını söyledim, fiyatı da diğerlerine göre pahalı olduğu için sitem ettim. Adam da getirin koku uzmanlarına yolluyoruz dediler. 😅 İletişim bilgilerim alındı onlar ulaşacakmış, beklemedeyim 🥰

Onun için bayağı beklemem lazım 🥲 gönlümde bir parfüm var ama
Paris Hilton kullanıyordum oturduğum yerde herkes parfümümü soruyordu, öğrenciyken alabiliyordum şuan fiyatları uçmuş. 3EX mi ne öyle bir parfümü övüyorlar kullananınız oldu mu

X