paranoyak oldum bana yardım edin lütfen!!!

antiseptic

kaktüs
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
32
0
37
3 eylül'de ilişkiye girdim içime boşalmadı hatırladığım kadarıyla ve 3-4 gün sonra adet oldum adetimin son günü şiddetli ağrım oldu o gün bu gün kasıklarımda ağrı var,zevk suyundan hamile kalma olasılığı beni boğmuş durumda 29 eylülde dayanamayıp gebelik testi yaptım 3 adet negatifti.adet olmam için 2-3 gün kaldı ama paranoyam delirmiş durumda sizce var mıdır böyle bir olasılık?bir de hastanede yaptıracağım idrar tahlilinde belli olur mu varsa böyle bir şey?

arkadaşım öncelikle azcık bu forumu okuduysan millet aylarca senelerce deniyor bebek sahibi olmak için..senin bahsetigin şeyde gebelik çok zor eger öyle kolay olsaydı şuanda buraya kimse konu açmazdı..
benim erkek kuzenim sevgilisiyle 1 kere birlikte oldu ve hamile kaldı kız evlendiler aradan zaman geçti 2. çocuk için ugraştılar 3 sene olmadı ignelermi tedavilermiii neler denediler.. kısacası istersin olmaz istemezsin burnunda biter..

korunmasız ilk kez olunca böyle takıntılı bir hal oldu bende içimi rahatlatamıyorum bir türlü,küçük bir yerde yaşıyorum ve dolayısıyla kan testi yaptıramıyorum gebelik için:KK43:

korunmasız ilk kez olunca böyle takıntılı bir hal oldu bende içimi rahatlatamıyorum bir türlü,küçük bir yerde yaşıyorum ve dolayısıyla kan testi yaptıramıyorum gebelik için:KK43:

adet görmüşsün ben hamile olabileceğini düşünmyrum.o grbrlik testlerinden tekrar yapabilirsin.ilk günlerde zaten bildiğim kadarıyla net sonuç vermiyor,o testler..

canım ya hamile değilsin takma kafana bu kadar sen bu aralar izledğin filimlerden de etkileniyorsun bence inan bana hamile olmak o kadarda kolay değil bir incele istersen topikleri biz hamle kalabilmek için neler yapıyoruz eğer takmaya dewam edersen psikolojkmen gecikir adetin
:KK20::KK20::KK20:

Arkadaşlar merhaba günaydınlar...
Benim adetim son 4 aydır 19-15-15-19 diye ay ay düzenli geliyordu. Eylül ayının 19/20si arası adet olmam gerekiyordu ve 14 gün oldu
2 günde bir evde idrar testi yapıyorum ama sonuç negatif 5 gün önce kan testi yaptırdım negatif ama doktor rahim duvarında kalınlaşma var dedi 10 gün bekle adet olmazsan 10 gün sonra gel dedi daha 6 gün var doktora gitmeye ve ben evde her dakika aklımda olan soru ile baş başayım acaba hamile miyim? Karnımda çok fena bir ağrı var batma gibi birşey batıyor sanki karnımda sabah öğle akşam midem bulanıyor birşey yiyemiyorum bugünde test yaptım negatif acaba tekrar gitsem mi doktora bilemedim doktor kovacak artık beni :)
Sizce bu kadar gecikmenin sebebi ve bu rahim kalınlaşması gebeliğin habercisi mi ? Düşüncelerinizi merak ediyorum...

rahim kalınlaşmış adet geliyor demek bu çünkü bütün belirtiler adet belirtisine dönüştü of of :KK43::KK59:

X