Panik atak

Ya aslında benim problemlerim çok önceye dayanıyor. Ölümler, iş stresi, evime hırsız girmesi, işten ayrılmam,evliliğe hazırlık süreci, hala iş bulamamış olmam... Uzar gider bu liste.
Çok severek evlendik ama evlendikten sonra bana ne oldu bilmiyorum. Bazen eskisi gibiyim bazen depresif. O dönemler krndim gibi değilim. Kendimi yabancılıyorum, eşimi yabancılıyorum. Nerdeyse evlendiğim için pişman oluyorum. Çok dalgalıyım anlayacağın. İçimde huzursuzluk. Kaçıp gitmek isteği. Ooofff

Arkadaslae bende de vardı dualarla gecrdım hemde hıc ılacsız hıc ılac kullanmadım ve gercekten dualarla gectı ısteyen ozeldeb mesaJ atsın hangı duayı kac defa okudugumu yazayım benım annem bı hcadan ogrenmıs hocafa tv de ıfttar prgramlarına cıkan bı adam kıtapları falan var ve dualar hepsı kuran dan oyle uydurmasyn degıl hasa...

Benm nefesm daralıyrdu hıc nefes alamıyrdum aldıgım nefes cıgerlerıme az gelıyrdu daha derın nefes almak ısturdum durmadan derın nefes almaktan kalbım acımaya basladı bı gece acıle bıle gıttık ama bısı cıkmadı brde annemı babamı esımı kardesımı durmadan arıyrdum ulasamazsam dıye korkyrdm hatta ulasamayınca acayıp panık yapıyrdum acaba bısey mı oldu basına bısey mı geldı dıye delırecek gıbı olyrdum brde kapalı alanda kalamyrdum asansre falan bınemıyrum ıcınde kalcam dıye korkmdn hala bınemıyrum bı bunu yenemedım :) barıs muslunun kıtabını aldım nero format yntemı varmıs denıycem bakalım

Arkadasim bende kolay seyler yasamadim ve hala cok sorunlar yasiyorum ben atak gecirdigimde nefes alamiyorum ve surekli kusuyorum oyle boyle degil ama gece gunduz durmadan sonra titreme uykusuzluk ve hayal gormelerde basliyo uzayincada kendime zarar veriyorum atak bitince de bise hatirlamiyorum geriye vucudumdaki yara bereleri goruyorum 11 yildir ilacla yasiyorum bi gun icmesem ertesi gun ayni seyler oluyo cok direndim birakmak icin her yolu denedim olumun kiyisina gelince vazgectim ve hala iciyorum su an ilac saatim yaklasti ve ama daha icmedim ve hafiften kotu hissetmeye basliyorum

Arkasim sizin yasaiyorum dediklerinizin yaninda benimki ultra panik atak olsa gerek

bunu yenmek senın elınde mutlaka daha agırdır cunku bende ılk atak gecen sene basladı ama oncesınde de vardı sadece teshıs kyulmamıstı zamanla artmadı azaldı benımkısı sende yapabılırsın
Benimde ilk ataklarim hafifti ama iki ay kimse ne oldugunu anlamadi yapmadiklari test tahlil kalmadi gitmedigim doktor kalmadi kalp uzmanlari beyin cerrahlari ve daha neler iki ayin sonunda ben bitmistim serumla yasiyordum hatta doktorun biri gelip eziyet cektirmeyin bunun bilinmedik kotu bi hastaligi var serumu kesin yasamaz zaten demis taki fransadan bi doktora babam ulasana kadar o hemen anlamis ve ben bi igneyle 4 gun misil misil uyumusum ve uyandigimda biseyim yoktu iyiydim ve hala o ignenin hapiyla yasiyorum

Anladım ama bundan kurtulmak ıcın ne yaptın o gnden snra sadece hap mı aldın alternatıf bısı denemedın mı suan grsutıgın dktr var mı

Anladım ama bundan kurtulmak ıcın ne yaptın o gnden snra sadece hap mı aldın alternatıf bısı denemedın mı suan grsutıgın dktr var mı
Yillarca ugrastim terapilere gittim kitaplar okudum her yil doktor degistirdim hepsi baska ilaclarda veriyodu ictim ne dedilerse yaptim internetten doktor terapileri uyguladim daha cok sosyellestim olmadi kabuguma cekildim olmadi anlayacagin yillarca mucadele ettim bir yildir hic bir sey yapmiyorum rutin hayatima devam ediyorum ilacimla beraber bir bebegim oldu uc ay once dogdugum gun bebegim bana herseyi unutturacak dedim ve icmedim alti gun icmedim cok rahattim bu bir mucizeydi sonra yasadigim travma herseyi basa sardi ustunede sutum kesildi ataktan sonra yani durum bu

Yanı ınancını bılmıyrum eger ıstersen sana dualarımı sana mesaJ atayım ıse uarıyr bende oyle oldu bence sanada ıyı gelır daha ne kadar hapla devam edebılırsın kı bıraz sabırla bunu basarabılırsın hayatının en guzel zamanlarınu zehır etme basaracagına ınanman lazım bak bende cok ktu bı olay yasadım yakın bı zamanda arkadasımızın kızı vefaat ettı altı yasındaydı ck guzel guken kucuk bı kızdı o kadar cok etkılendım kı panık atagım gerı geldı ama ıkı gun snra dedım kı bunu ben tetıklıyrum ben panık yapmazsam ben tetıklemezsem artmaz kafama takıp buyutmezsem ustunde durmazsam duzelır dedım ve o gnden snra azalmaya basladı

Denemek istiyorum atarsan sevinirim

An itibariyle atağım başlamış bulunmakta. Off çok iyiydim kaç gündür. Noldu da böyle oldu birden
Güünlerce gelmeyip gelebilirki.Ben ilk atağım çok ağırdı.Bizde ne olduğunu bilememişdik.Ama doktorada gitmemişdim.Sadece kendimi kötü hissediyordum.Sonunda panik atak beklenmedik bir anda yakaladı.

bunu yenmek senın elınde mutlaka daha agırdır cunku bende ılk atak gecen sene basladı ama oncesınde de vardı sadece teshıs kyulmamıstı zamanla artmadı azaldı benımkısı sende yapabılırsın
Kısmen onun elinde.İlaçlar ve gayret iyi geliyor

Banada atabilirmisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…