panik atak ve anksiyete emziriyorum yardım lütfen

ZEYNO1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
170
26
36
Panik atak ve anksiyete tedavisi gördüm uzun süre daha sonra hamile kaldım ve ilk 3 ay hamileliğimde ilaç kullanmadım sonra doğuma 1 ay kalana kadar kullandım şükür bebeğim sağlıklı tabi bu hastalık beni terketmedi evde yalnız kalamıyorum her an atak geliyor artık bir bebeğim var ama ona yeterli de olamıyorum nasıl olacak bilmiyorum emzirme döneminde olduğum için 4 ay ilaç kullanmadım şimdi doktorum selectra isimli bir ilaç verdi süte en az geçen ilaç buymuş korkuyorum bebeğime zarar verir diye ama böyle de ben hiç iyi değilim 12.5 mg alıyorum işe yaramıyor var mı benim gibi olupta bu illeti atlatan arkadaşlar

Merhaba, eger imkaniniz varsa psikolojik destek almaniz da size yardimci olacaktir. Ilaca baslayali ne kadar oldu bilmiyorum ama etkin bir sonuc almaniz 6-8 haftayi bulur cogu zaman. Eger bu sureyi gectiyseniz doktorunuzla tekrar gorusmenizde fayda var. Gecmis olsun...

Geçmiş olsun anne Sağlığı hwrşwyden önemli siz sağlıklı olacaksınız ki bebeğinize bakabilesiniz. İlaç anne sütünde bebeğe geçiyor diye korkuyorsanız bebeğiniz 6 aylık olduktan sonra sütten kesebilirsiniz. Şayet tedavi edilmezseniz sorununuz daha da artabilir. Bence Anne Sağlığı anne sütünden önemlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…