Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri paketim geldi kızlar kullanıp sonucu sizinle paylaşıcam

1010_s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
18
8
Merhabalarr:KK28: Göğüs büyütmek için elite moon setinden aldım bugün elime ulaştı.
İnşallah işe yarar sonucu sizlerle paylaşıcam sağlıkla kalıııın:21:

Eklentiler

• 12721638_1681086038824289_620728228_n.jpg
    12721638_1681086038824289_620728228_n.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 814
güle güle kullanın.Çok faydalı olur İNŞALLAH arada da bilgilendirin herkesi.bu konuyu çok merak edenler var sitemizde :)

Etkilerini ben de merakla bekliyorum. Ne kadara aldın? Setin içinde neler var?

Etkilerini ben de merakla bekliyorum. Ne kadara aldın? Setin içinde neler var?

4 paket her paketin içerisinde bi karışım bide krem var karışımı içinde doğal tozlar var çemen,hayıt tohumu,tere tohumu gibi göğüs büyütmeye iyi gelen otların harmanı yeni başladım sonucu size bildiririm fiyat olarakta kadınlar gününe özel kargodeğil 110 liraya almıştım ama uygun fiyatlara uygun paketler de var Hoppa

Ya bu yeni üyeler direk ürün tanıtınca aldım başladım falan diye yazınca şüphe duyuyorum ister istemez :cool:

Sizi etkileme gibi bi çabam yok işe yararsa aynı dertten birsürü yakınan insan varken bilgilendirmek istiyorum bu yolda bi ton ota kreme hapa para dökmüş birisi olarak kötü olan hiçbişeyi de övüp havalara kaldıracak birisi değilim çünkü kendimde denediğim birçok ilaçtan memnun kalmadım bunu da yeni gördüm ve deniyorum şüphe duymanızı gerektiricek bi durum yok iyi yada kötü sonucu zaten ay sonunda göreceksiniz ki bende bu ilacı alırken kullananlara sorarak aldım burda boşu boşuna kimse atıp tutmuyor tek amacım bu sorunu yaşayan insanlara bi faydam olsun çünkü küçük ve biçimsiz göğsün sorunlarını bende yaşıyorum gerek arkadaş ortamındaki alay konusu olsun gerekse kıyafet seçerken ki kötü sorunlar olsun

Sizi etkileme gibi bi çabam yok işe yararsa aynı dertten birsürü yakınan insan varken bilgilendirmek istiyorum bu yolda bi ton ota kreme hapa para dökmüş birisi olarak kötü olan hiçbişeyi de övüp havalara kaldıracak birisi değilim çünkü kendimde denediğim birçok ilaçtan memnun kalmadım bunu da yeni gördüm ve deniyorum şüphe duymanızı gerektiricek bi durum yok iyi yada kötü sonucu zaten ay sonunda göreceksiniz ki bende bu ilacı alırken kullananlara sorarak aldım burda boşu boşuna kimse atıp tutmuyor tek amacım bu sorunu yaşayan insanlara bi faydam olsun çünkü küçük ve biçimsiz göğsün sorunlarını bende yaşıyorum gerek arkadaş ortamındaki alay konusu olsun gerekse kıyafet seçerken ki kötü sorunlar olsun
canım teşekkürler.ama insanlara da hak verin neler oluyor sitede inanın şaşırırsınız.bizi bilgilendirmeniz evet çok iyi .hele böyle tam kullanıp yazmak isteyen olunca daha iyi.faydanız elbette olacak.bilgilerinizi arada bekliyoruz.hem de güzel haberlerle :)

tabiki de siz de haklısınız.Zaten kesin olarak yalan söylüyor reklam yapıyor gibi bir yargısız infaz yapmadım.İnsan şüphe duyuyor ister istemez dedim,çünkü gerçekten ticari anlamda çok kullanılan bir durum bu özellikle de son 10 yıldır.Siz de biliyorsunuzdur bu problemi yaşayanlar az çok biliyor zaten,yıllardır neler neler sürdüler piyasaya.Ben de bu ürünü instagram da çok görmeye başladım biraz beklemedeyim açıkçası ama aklımdan da geçmiyor değil sipariş vermek.Senin sonuçlarını bekliyoruz ozaman dört gözle :KK59:

kullanan arkadas bida yorum atmamis bemim urunlerim simdi geldi netten tekrar baktim olumlu olumsuz birsuru sey yaziyor yarin kullanmaya baslayacagim eskiden gogsum 85 di kilo kaybindan mi 2 cocuk emzirmeden mi bilmiyorum ama suan dumduz anlayacaginiz yok ben kullanim sizlere faydali olabilmek icin tekrar yazicam hatta resmimi cekicem kizlar yanan 140 tl olsun dedim silikona 5 7 bin istediler 1 hafta da bir bilgilendirecegim sizi bide bisey sormak istiyorum mailimiz yada baska bi bilgimiz gozukuyormu foto koysam

kullanan arkadas bida yorum atmamis bemim urunlerim simdi geldi netten tekrar baktim olumlu olumsuz birsuru sey yaziyor yarin kullanmaya baslayacagim eskiden gogsum 85 di kilo kaybindan mi 2 cocuk emzirmeden mi bilmiyorum ama suan dumduz anlayacaginiz yok ben kullanim sizlere faydali olabilmek icin tekrar yazicam hatta resmimi cekicem kizlar yanan 140 tl olsun dedim silikona 5 7 bin istediler 1 hafta da bir bilgilendirecegim sizi bide bisey sormak istiyorum mailimiz yada baska bi bilgimiz gozukuyormu foto koysam
Canım güle güle kullanın.merakla bekliyoruz.özelden olan resim görünmez.ama buraya koyarsanız herkes görür diyeyim...

mutlaka sonucu bekliyoruz :KK66:

kizlar urunu aldigim yeri soru sormak icin tekrar aradim acan geri donen olmadi acikcasi guvenim sarsildi bekleyin almaya durun ben dun mezruyu bulamadim iple olcu aldim dun 1.gundu gece yattimda emzirenler bilir sut toplanirkenki gibi bisey oldu hemen gecti belki psikolojiktir dedim ben her farkli durumda yazucam simdik siparis vermeyin ise yaramazsa sizinde paraniz cope gitmesin

arkadaslar simdi bir msj aldim 1 kullanmislar ama sonuc olumsuzmus benden hbr bekleyin ben aldim nasilsa deniycem genede msj atan arkadaslar foto yu cektim eger olcumde fark olursa ozelden gondericem aldigim msj dan sinra butun hayallerim yikildi ama :KK43:

arkadaslar simdi bir msj aldim 1 kullanmislar ama sonuc olumsuzmus benden hbr bekleyin ben aldim nasilsa deniycem genede msj atan arkadaslar foto yu cektim eger olcumde fark olursa ozelden gondericem aldigim msj dan sinra butun hayallerim yikildi ama :KK43:
Canım inanın her şey kişiye göre değişir. inanması zor ama ben sayfa açan arkadaşımızın IntromTrack dediklerini deneme amaçlı yaptım.evet aşırı iri göğüslü değilim.inanın büyüme oldu ve bıraktım.çünkü sadece denemiştim.Çok zahmetli diye pek tercih edilmiyor.ama çoğu yazanda da asla olmayan da var. olan da var.o nedenle bilemezsiniz.etrafta çok isteyen var aldığınız ürünü o nedenle takipteyim.ama pozitif olunuz.sadece şunu diyeyim her ne ürün olursa olsun kullanmadan evvel mutlaka dr.kontrolu ve tahlil şart buna inanın canım.umudunuzu asla yitirmeyiniz inanarak yapın ...

Canım inanın her şey kişiye göre değişir. inanması zor ama ben sayfa açan arkadaşımızın IntromTrack dediklerini deneme amaçlı yaptım.evet aşırı iri göğüslü değilim.inanın büyüme oldu ve bıraktım.çünkü sadece denemiştim.Çok zahmetli diye pek tercih edilmiyor.ama çoğu yazanda da asla olmayan da var. olan da var.o nedenle bilemezsiniz.etrafta çok isteyen var aldığınız ürünü o nedenle takipteyim.ama pozitif olunuz.sadece şunu diyeyim her ne ürün olursa olsun kullanmadan evvel mutlaka dr.kontrolu ve tahlil şart buna inanın canım.umudunuzu asla yitirmeyiniz inanarak yapın ...

dogru soyluyorsun ben dr gitmedim hergun duzenli kullaniyorum bugun mezrumu buldum olctugum iple baktigimda fark var 3 gunde olamayacagina gore ip esnedi sanirim olsun genede olcum var bugun

dogru soyluyorsun ben dr gitmedim hergun duzenli kullaniyorum bugun mezrumu buldum olctugum iple baktigimda fark var 3 gunde olamayacagina gore ip esnedi sanirim olsun genede olcum var bugun
ne durumun ölcülerinde büyüme dolgunluk oldumu merakla beklemekteyiz

X