Ozzgeee Arkadaşımızın Annesi için 70.000 Ya Safi

1.000 okudum.Rabbim tez vakitte hayırlı şifalar versin inşallah

KALAN : 5.800

Cok şükür bitmis Allah herkesten razi olsun ağzınıza yureginize saglik hanimlar inşallah güzel annemiz tez zamanda sagligina kavusur amin insaAllah

Esracım tez zamanda teyzemizin hayırlı iyileşme haberlerini alırız inşaAllah Rabbim tüm hastalarımıza şifa nasib eylesin

çok şükür tamamlanmış eksik kaldı mı tamamlıyayım diye girmiştim. Rabbim Şafi isminin hürmetine Kadife anneye şifa versin tez zamanda iyi haberlerini alalım

Kız girmesek haberimiz olmayacak ben de hemen okumaya başlıyorum inşallah tez zamanda şifalandırır Allah'ım.

1.000 adet bana yazar mısınız Rabbim acil şifalar versin

@dnzderya arkadasimozda 1000 aldi
Okunan 3000
Kalan 67.000

Rabbim tez zamanda şifa versin Kadife anneye .2000 aldım .

Okunan 5000
Kalan 65.000

Rabbim tez vakitte hayırlı şifalar versin inşallah. 1.000 okudum

OKUNAN : 6.000
KALAN : 64.000

1000 alıyorum
Rabbim acil şifalar versin

Kalan 60.750

evTik 2750 alıyorum canım

kalan : 58000

Hemen mı okunacak?Akşama kadar kaç tane okuduğum u yazsamda olmazmı?? Rabbim şifa versin inşallah

Kadife Annemizin sifasi için YA SAFI

okuduğum:1500
KALAN:54,500

canım yeni görüyorum eve geçince okudukça yazarım inşaAllah

Ben de eve geçince okuyacağım inşallah

Kalan 38.000. Rabbim açil şifalar versin inşallah.

1000 okudum ben de Allah şifa versin

23400 (bir iki eksik fazla olabilir hakkınızı helal edin görmüşken 100 eksiltmek istedim sadece okudukça eklerim)

Ay ben yeni gordum 1000 ad ben aliyorum.

5Bende yeni gordum 1000 adete ben okuyacagim.insallah

1000 tane bende okuyabilirim

2000 tane okudum. Allah kabul etsin.

500 tane okudum. ALLAH im sifalar versin.

Kalan: 2500

Hepinizin agzina yuregine saglik dusunen okuyan hepinizden Allah razi olsun arkadaslar ettiklerinizin misli mislisini gunahsiz gonullerden almak nasip olsun insallah

Hepinizin agzina yuregine saglik dusunen okuyan hepinizden Allah razi olsun arkadaslar ettiklerinizin misli mislisini gunahsiz gonullerden almak nasip olsun insallah
Hepimizden inşallah
Anneniz nasıl.Rabbim şifa versin inşallah hem size hem şifa bekleyen tüm hastalara

Hepimizden inşallah
Anneniz nasıl.Rabbim şifa versin inşallah hem size hem şifa bekleyen tüm hastalara
Daha hastanedeyiz bu defa biraz uzayacak sanirim bakalim sifasini bulsunda uzasin ziyani yok ama ilk gunlere nazaran biraz daha iyi hamdolsun bakalim cikinca yazarim sayfaya yine paylasirim sizlerle

Daha hastanedeyiz bu defa biraz uzayacak sanirim bakalim sifasini bulsunda uzasin ziyani yok ama ilk gunlere nazaran biraz daha iyi hamdolsun bakalim cikinca yazarim sayfaya yine paylasirim sizlerle
Selam söyleyin annenize Rabbim şifalar versin inşallah.iyi haberlerinizi bekliyoruz

Çok geçmiş olsun
500 tane okudum
en son güncelleme ile 2500 kalmıştı diye hatırlıyorum

Güncel rakam kalan:2000

Gecmis olsun insallah tez vakitte sifasini bulur
Cok ozur dilerim anca 300 tane okuyabildim
Guncel sayi 1700 kalan

Selam söyleyin annenize Rabbim şifalar versin inşallah.iyi haberlerinizi bekliyoruz

Çok geçmiş olsun
500 tane okudum
en son güncelleme ile 2500 kalmıştı diye hatırlıyorum

Güncel rakam kalan:2000

Gecmis olsun insallah tez vakitte sifasini bulur
Cok ozur dilerim anca 300 tane okuyabildim
Guncel sayi 1700 kalan
A.Selam soyledim bendende onlara yaz dedi
Ne ozru arkadaslar bir tane bile degerli guzel gonlunuze saglik Allah razi olsun tamamlanmisti sayi ama unutmamis yinede okumussunuz mislisini almak nasip olsun insallah

A.Selam soyledim bendende onlara yaz dedi
Ne ozru arkadaslar bir tane bile degerli guzel gonlunuze saglik Allah razi olsun tamamlanmisti sayi ama unutmamis yinede okumussunuz mislisini almak nasip olsun insallah
Aaa tamamlanmis olmasina cok sevindim ,insallah tez vakitte sifasini bulur hastamiz. Saglikli uzun omurleri olsun insallah, Allah basinizdan eksik etmesin annenizi

Aaa tamamlanmis olmasina cok sevindim ,insallah tez vakitte sifasini bulur hastamiz. Saglikli uzun omurleri olsun insallah, Allah basinizdan eksik etmesin annenizi
Aminnn cnm aminnnn cumlemizinkine saglik sihhat versin nerde hasta olan varsada rabbim sifayla ayaklandirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…